18:31:34 <salmon_> #startmeeting 17.10.2016
18:31:34 <meetings-bot`> Meeting started Tue May 17 18:31:34 2016 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:31:34 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:31:34 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '17_10_2016'
18:31:51 <salmon_> #topic tematy z poprzednich spotkań
18:32:01 <salmon_> popatrzcie tutaj https://trello.com/b/THsM5QOt/hackerspace-silesia
18:32:10 <salmon_> czy można coś przenieść do skończone?
18:32:32 <salmon_> firemark: zawołaj Anię
18:32:47 <salmon_> https://trello.com/c/ZeDLNnls/30-przygotowac-tresc-umowy-wolontariackiej to chyba można zamknąć, umowy są wydrukowane już
18:33:36 <salmon_> to chyba też https://trello.com/c/Ajld9efl/26-zrobic-szczego-owa-liste-zakupow-rozpiska-bud-etu-w-za-aczonym-wniosku lista zakupow jest
18:33:39 <salmon_> bfaliszek: ^
18:33:44 <firemark> salmon_: Dziewczyne poprosiłem by szturchnęła
18:33:54 <firemark> salmon_: i Ania jest zajęta :P
18:34:11 <bfaliszek> ja bym zostawił listę zakupów, bo jeszcze na koniec trzeba to będzie podsumować i kupić coś za resztę kasy z FIO
18:34:22 <bfaliszek> więc trzeba będzie zrobić listę tego co kupimy za resztę
18:34:30 <salmon_> ok
18:34:37 <salmon_> a umowy przenosze
18:35:13 <salmon_> reszta chyba wisi
18:35:32 <salmon_> coś ktoś jeszcze chce o czymś porozmawiać?
18:35:45 <firemark> ja przepraszam ze nie zrobilem bota przypominającego o spotkaniach
18:36:14 <bfaliszek> co z tym arkuszem z finansami
18:36:30 <salmon_> bfaliszek: Kamila pytaj
18:36:33 <salmon_> galuszkak:
18:36:36 <firemark> jest do marca - nie jest aż tak źle, niedawno listopada nie było ; -)
18:36:51 <firemark> Ja własnie chciałbym się spytać, co z kwotami…
18:37:02 <firemark> bo minusy z lutego i marca są srogie
18:37:19 <salmon_> wiem, że mamy nadpłatę za wodę i ścieki
18:37:20 <galuszkak> bfaliszek: uzupełnię go dzisiaj
18:37:28 <galuszkak> w tym miesiącu nie płacimy czynszu
18:37:49 <galuszkak> bo mamy zwrot trochę ponad 1600-1700 zł ;) za wodę i ścieki
18:38:04 <firemark> wow, to trochę pójdziemy na plus
18:38:06 <bfaliszek> galuszkak jaki jest stan konta HS?
18:38:32 <bfaliszek> galuszkak mógłbyś teraz sprawdzić tak orientacyjnie
18:38:40 <galuszkak> jesteśmy dalej sporo na plusie jest kasa z FIO jeszcze jakaś i sporo z składek jak uzupełnię dzisiaj to wpiszę
18:39:10 <bfaliszek> ok
18:39:13 <salmon_> bfaliszek: tam będzie dużo, bo jeszcze nie wysłałem galuszkak faktur za FIO
18:39:43 <bfaliszek> salmon_ z FIO jest coś 4300zł?
18:39:48 <galuszkak> anyway w tym miesiącu nie płacimy czynszu. Jak jeszcze dostaniemy zwrot za ogrzewanie to się spodziewam, że kolejny miesiąc nie zapłacimy albo zapłacimy bardzo mało
18:40:17 <salmon_> bfaliszek: ok 3,5
18:40:48 <salmon_> 3,5k
18:40:55 <salmon_> ktoś coś jeszcze ?
18:41:17 <salmon_> firemark: to na koniec pozdrów kolege bo na pewno będzie czytał ;)
18:42:25 <bfaliszek> salmon_ jak zakupy z FIO?
18:42:41 <bfaliszek> co z tym oscyloskopem i resztą brakujących rzeczy?
18:42:47 <firemark> salmon_: hrum? :P
18:43:03 <salmon_> bfaliszek: telefon mi dzisiaj padł... :)
18:43:12 <firemark> i jeszcze sie cieszy
18:43:23 <salmon_> bfaliszek: do czwartku będę wiedział
18:43:28 <firemark> bfaliszek: jak dobrze wiem, oscyloskop nie jest w botlandzie narazie
18:43:35 <firemark> jak bedzie oscyloskop, to kupuje z stacja lutowniczą
18:44:04 <salmon_> firemark: chcemy zamowic i zaplacic wczesniej
18:44:15 <firemark> mhm
18:44:30 <firemark> przyda mi sie ten oscyloskop do FPGA, muszę mieć oscyloskop!
18:44:41 <bfaliszek> bo musimy do końca maja wydać te pieniądze, więc lepiej zamówić teraz i niech przyślą jak go dostaną
18:45:09 <galuszkak> przy okazji, jak ktoś chce wspominałem o HSie w radiu eM i o hackerach więc jak coś mogę podesłać nagranie na priv jak ktoś chce :).
18:45:33 <salmon_> galuszkak: na liste daj :P
18:45:35 <firemark> galuszkak: piracisz nagrania? ;-P
18:46:24 <salmon_> ok, jak nic więcej to kończę
18:46:37 <bfaliszek> czekaj
18:46:43 <salmon_> to czekam
18:46:52 <bfaliszek> AniaK chcesz coś dodać?
18:47:13 <AniaK> bfaliszek: omatko
18:47:23 <AniaK> ja to tak bardziej na bieżąco :)
18:47:23 <firemark> szczyptę soli
18:48:00 <bfaliszek> AniaK bo salmon_ chce kończyć, a dopiero co przyszłać. Może chcesz jeszcze o coś zapytać
18:48:23 <firemark> AniaK: szybciej bo salmon się wkurzy i zamknie spotkanie
18:48:25 <firemark> i tyle będzie
18:49:09 <AniaK> bfaliszek: spoko - możecie kończyć - ja jestem na bieżąco :)
18:49:17 <salmon_> #endmeeting