18:29:46 <salmon_> #startmeeting 10.04.2016
18:29:46 <meetings-bot`> Meeting started Tue Apr 12 18:29:46 2016 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:29:46 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:29:46 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '10_04_2016'
18:29:53 <salmon_> ah, za wczesnie
18:29:54 <bfaliszek> hej
18:29:58 <salmon_> cześć
18:30:07 <salmon_> ktoś ma jakiś wniosek?
18:30:11 <salmon_> firemark: ?
18:30:24 <salmon_> ja mam o remoncie
18:30:44 <salmon_> #topic Wolne wnioski
18:31:20 <salmon_> #info KZGM będzie przeprowadzał przeróbki w HSie przez najbliższe tydzień/dwa. Póżniej jeszcze będą zmieniać 2 okna za jakieś 3 tyg
18:31:37 <salmon_> #action salmon_ napisze maila o remoncie na listę członków
18:31:40 <salmon_> :)
18:31:55 <bfaliszek> właśmie miałem napisać, że przydałoby się napisać o tym maila na listę
18:32:10 <salmon_> wszystko przewidziałem!
18:32:15 <bfaliszek> żeby spotkania w HSie w razie możliwości przesunąć trochę, bo jest remont
18:32:36 <firemark> cześc
18:32:40 <firemark> sorry, zalatany jestem
18:32:52 <bfaliszek> firemark spóźniłeś się :(
18:32:59 <firemark> spokojnie, bede nastepny
18:33:14 <salmon_> bfaliszek: FIO musimy ciagnąć
18:33:28 <firemark> salmon_: własnie, FIO - listę skoncze w czwartek
18:33:39 <salmon_> a reszte faktycznie, ale jutro zobacze jak imdzie
18:33:44 <salmon_> *im idize
18:33:47 <salmon_> ...
18:34:05 <salmon_> firemark: dajesz swój temat
18:34:16 <BartlomiejB> cześć.
18:34:19 <salmon_> hej
18:34:32 <firemark> ok
18:34:40 <firemark> drukarka nam się rozleciała :D
18:34:46 <firemark> http://wstaw.org/m/2016/04/12/drukarka-broken.jpg
18:34:56 <bfaliszek> *zepsułeś
18:35:04 <firemark> wyglada ze czesc podtrzymujaca glowice pekla
18:35:12 <firemark> bfaliszek: hej, nie zepsulem, to byl przypadek ze ja ;P
18:35:13 <salmon_> bfaliszek: ja też ją dzisiaj używałem
18:35:26 <AniaK> *jej
18:35:26 <firemark> ona juz byla dawno popękana. Kwestia czasu
18:35:34 <salmon_> też prawda
18:35:47 <firemark> moim zdaniem - w czwartek posklejamy ja tasma czy cos
18:35:58 <firemark> i jak najszybciej wydrukować nowe części
18:35:58 <salmon_> możemy gdzieś szybko części dostać/dodrukować/kupić?
18:36:10 <salmon_> o ile się będzie dało
18:36:18 <bfaliszek> trzeba jakoś skleić i wydrukować brakujący element. galuszkak kiedyś mówił, że ma gdzieś projekty wszystkich elementów do naszej drukarki. Przydałoby się wrzucić je gdzieś na naszą wiki
18:36:40 <firemark> galuszkak: ping
18:36:41 <salmon_> #action galuszkak wrzuci na wiki projekty wszystkich elementów
18:36:42 <salmon_> :)
18:36:46 <firemark> salmon_: oh you :P
18:38:12 <firemark> ok, to tyle
18:38:21 <firemark> FIO dokończę w czwartek jak wspomniałem
18:38:26 <firemark> znaczy liste zakupów
18:38:53 <salmon_> ok
18:38:59 <salmon_> ktoś jeszcze z czymś?
18:39:21 <AniaK> co mogę napisać o czwartku?
18:39:24 <AniaK> na FB?
18:39:54 <bfaliszek> AniaK że zaczyna się remont :D
18:40:03 <salmon_> AniaK: ja będę budował drzewko truskawkowe... :)
18:40:28 <salmon_> o ile wiertarkę skołuję...
18:40:42 <AniaK> bfaliszek: O_o ale że jaki remont?
18:41:01 <salmon_> AniaK: (20:31:20) salmon_: #info KZGM będzie przeprowadzał przeróbki w HSie przez najbliższe tydzień/dwa. Póżniej jeszcze będą zmieniać 2 okna za jakieś 3 tyg
18:41:22 <AniaK> salmon_: ok - dzięki za info - mam nadzieję, że jakoś się pomieścimy :)
18:41:36 <firemark> no to kato.py odpada :D
18:41:40 <AniaK> ale o drzewku napiszę :) (tylko, że....co? :D)
18:41:44 <salmon_> AniaK: musimy
18:42:17 <salmon_> AniaK: coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=W_ljnt9XGTc :)
18:43:53 <AniaK> o czad :)
18:43:58 <AniaK> to napiszę o tym
18:44:23 <salmon_> w sumie to kwestia wywiercenia dziur, więc najpier musimy kupić coś do tego...
18:44:27 <firemark> bfaliszek: bedziesz w czwartek?
18:45:52 <bfaliszek> firemark nie wiem, ale jeśli będę musiał z salmon_ podpisać aneks umowy z FIO, to pewnie będę
18:46:01 <salmon_> bfaliszek: to bądź
18:47:39 <salmon_> ktoś jeszcze coś?
18:47:54 <AniaK> bfaliszek: bądź :)
18:47:57 <salmon_> to 3, 2, 1 koniec
18:48:10 <salmon_> #endmeeting