#hackerspace-silesia-meeting: 10.04.2016

Meeting started by salmon_ at 18:29:46 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Wolne wnioski (salmon_, 18:30:44)
    1. KZGM będzie przeprowadzał przeróbki w HSie przez najbliższe tydzień/dwa. Póżniej jeszcze będą zmieniać 2 okna za jakieś 3 tyg (salmon_, 18:31:20)
    2. ACTION: salmon_ napisze maila o remoncie na listę członków (salmon_, 18:31:37)
    3. http://wstaw.org/m/2016/04/12/drukarka-broken.jpg (firemark, 18:34:46)
    4. ACTION: galuszkak wrzuci na wiki projekty wszystkich elementów (salmon_, 18:36:41)


Meeting ended at 18:48:10 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. salmon_ napisze maila o remoncie na listę członków
  2. galuszkak wrzuci na wiki projekty wszystkich elementów


Action items, by person

  1. salmon_
    1. salmon_ napisze maila o remoncie na listę członków


People present (lines said)

  1. salmon_ (35)
  2. firemark (19)
  3. AniaK (9)
  4. bfaliszek (8)
  5. meetings-bot` (3)
  6. BartlomiejB (1)


Generated by MeetBot 0.1.4.