18:30:12 <salmon> #startmeeting 05.04.2016
18:30:12 <meetings-bot`> Meeting started Tue Apr  5 18:30:12 2016 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:30:12 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:30:12 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '05_04_2016'
18:30:17 <salmon> ktoś coś ma?
18:30:24 <AniaK> ja!
18:30:29 <AniaK> :)
18:30:31 <salmon> dajesz
18:30:54 <AniaK> jeśli będziecie w czwartek w HSie i wiecie już co będziecie robić - napiszcie proszę :) chciałabym rzucić info na FB
18:31:14 <AniaK> wiem, że nie ma zakupów, ale nie wiem jeszcze co z kasą
18:31:34 <AniaK> mam nadzieję, że jutro już to ogarnę z pomocą galuszkak :)
18:32:29 <salmon> ja moge przyniesc moj poduszkowiec z empiku i bede skladal... liczy sie? :P
18:32:41 <AniaK> no jasne! <3
18:32:50 <AniaK> takie właśnie rzeczy
18:33:28 <AniaK> tylko, że co napisać? poduszkowiec z Empiku? :D
18:33:52 <salmon> docelowo chce go przerobic zeby sie sterowalo malinka
18:33:57 <salmon> ale nie wiem jak to nazwac
18:34:04 <AniaK> hm
18:34:08 <AniaK> no ok :)
18:34:14 <AniaK> jakoś to napiszę ;)
18:35:35 <salmon> tyle?
18:35:40 <firemark> AniaK: znaczy co
18:35:40 <salmon> czy cos jeszcze?
18:35:47 <firemark> AniaK: jesteś generalnym redaktorem hsu? :D
18:36:11 <firemark> AniaK: to rzuć, że będę się zajmować drukarką 3d
18:36:20 <suprovsky> firemark: nie zepsujesz jej?
18:36:33 <firemark> suprovsky: ostatnio kytes zepsuł, więc spoko :D
18:36:47 <suprovsky> okej, w takim razie luzique
18:36:56 <firemark> znacczy jest ok, tasme trzebalo wymienic
18:37:29 <bfaliszek> firemark kytes znowu popsuliście drukarkę? :P suprovsky
18:37:34 <AniaK> firemark: super :)
18:37:48 <AniaK> salmon: na razie tyle
18:37:52 <suprovsky> bfaliszek: nie :D
18:37:59 <AniaK> będę miała w czwartek jakieś umowy :)
18:38:03 <firemark> bfaliszek: a tam, filament się zacina nie wiedziec czemu. Albo nie da się drukować na warstwie plastiku która się nie chce oderwać :D
18:38:04 <salmon> AniaK: daj jakies #infp
18:38:08 <salmon> *info
18:38:10 <AniaK> aaaaaa
18:38:17 <AniaK> jakże to się robiło
18:38:32 <firemark> AniaK: po prostu #info wiadomosc
18:38:45 <firemark> taka z Ciebie hakierka a info nie umiesz ;-)
18:38:51 <AniaK> #info AniaK wrzuci FIO-promo o czwartku na FB i meetup
18:39:01 <suprovsky> okej, ja mam pytanie
18:39:04 <AniaK> firemark: nie ironizuj :P
18:39:07 <salmon> dajesz
18:39:08 <firemark> suprovsky: poczekaj na wolne wnioski
18:39:18 <firemark> (czy już są? :D)
18:39:23 <salmon> firemark: mamy wolne wnioski, nie ma tematow :P
18:39:27 <salmon> suprovsky: jedziesz
18:39:31 <firemark> ok, sorry
18:39:37 <suprovsky> firemark: !
18:39:59 <firemark> suprovsky: nooo szybciej :P
18:40:03 <suprovsky> w czwartek będę prowadził dni otwarte mojej szkoły i będę tam używał MakeyMakey od AniaK, ogólnie zastanawiam się czy Was nie zareklamować przy tym
18:40:15 <firemark> jasne, nie ma problemu
18:40:16 <AniaK> suprovsky: no ba! :)
18:40:41 <salmon> obowiazkowo :)
18:40:43 <suprovsky> ogólnie sami nauczyciele są ciekawi tego, bo jak na razie nie wiedzą co będzie, lecz "skoro Radek to będzie ciekawie"
18:41:04 <firemark> ale to już offtop ;-P pogadamy o tym później
18:41:04 <salmon> cool :)
18:41:30 <suprovsky> okej, a druga rzecz to jest to, że mam koszulki i postaram się je w wolnym czasie (zapewne jutro) podrzucić do HS-u
18:41:42 <firemark> ! :D
18:41:46 <salmon> cool x2 :)
18:42:48 <salmon> suprovsky: tyle?
18:42:53 <suprovsky> tak, tylko tyle
18:42:59 <firemark> później ja mam info i prośbę
18:43:17 <firemark> ok, to zaczynam
18:43:36 <salmon> dajesz
18:43:37 <suprovsky> go ahead, firemark
18:43:51 <firemark> #info firemark napisze na liscie dyskusyjnej o dostarczonych szafkach przez Dariusza
18:44:01 <salmon> +1
18:44:02 <firemark> zapomniałem, w czwartek przyniósł
18:44:07 <firemark> a pisać to nie ma komu :)
18:44:27 <firemark> salmon: i pytanie do ciebie, czy są gdzieś na wiki spisane zasady jak ma spotkanie wtorkowe przebiegać?
18:44:40 <firemark> bo już wiele razy zdarzyło się, że Ciebie nie było i meeting był sparaliżowany bez wodza :)
18:45:00 <salmon> firemark: nie ma, mozesz spisac. Byłoby fajnie
18:45:35 <firemark> salmon: no wlasnie, problem tkwi w tym, ze sam nie wiem jaka jest kolejność :D
18:45:39 <firemark> inaczej bym nie prosił
18:45:55 <salmon> firemark: od ponad roku mamy spotkania i jestes na prawie kazdym... :P
18:46:52 <firemark> no patrz, taki ze mnie głupek
18:47:05 <firemark> salmon: dobra, to ja zrobię, ty najwyżej poprawisz
18:47:19 <salmon> firemark: tematy, wolne wnioski, akcje
18:47:22 <salmon> tyle
18:47:49 <firemark> #info firemark zrobi kolejność działań w czasie meetingu na wiki
18:47:55 <firemark> (nie umiem w Polski, sorry)
18:47:56 <salmon> ok, jeszcze jakies tematy?
18:48:00 <firemark> chyba nie
18:48:21 <salmon> z trello tez nic nie ruszone więc chyba koniec
18:48:35 <salmon> ok, to dzięki za dzisiaj
18:48:40 <salmon> #endmeeting