#hackerspace-silesia-meeting: 15.03.2016

Meeting started by bfaliszek at 19:40:02 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań https://trello.com/b/THsM5QOt/hackerspace-silesia (bfaliszek, 19:41:09)
  2. Konsultacje z COPem w sprawie planowanych zmian w statucie (bfaliszek) (bfaliszek, 19:43:05)
    1. ACTION: bfaliszek przygotuje propozycję zmian z statucie umożliwiających dodanie DG (bfaliszek, 19:45:15)
    2. ACTION: salmon_ ustali na liscie termin walnego (salmon_, 19:48:52)
    3. ACTION: AniaK przygotuje listę argumentów za i przeciw DG oraz Odpłatnej działalności. (bfaliszek, 19:49:44)

  3. Podziękowania za rzutnik (AniaK galuszkak bfaliszek salmon_) (bfaliszek, 19:50:49)
  4. Przygotowanie papieru Stowarzyszenia (AniaK) (bfaliszek, 19:53:39)
  5. Mail o hsts (salmon_) (bfaliszek, 19:55:50)
  6. Wolne wnioski (bfaliszek, 19:58:52)
    1. ACTION: galuszkak sprawdzi jak rozliczyć darowizne (salmon_, 20:15:12)


Meeting ended at 20:21:09 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. bfaliszek przygotuje propozycję zmian z statucie umożliwiających dodanie DG
  2. salmon_ ustali na liscie termin walnego
  3. AniaK przygotuje listę argumentów za i przeciw DG oraz Odpłatnej działalności.
  4. galuszkak sprawdzi jak rozliczyć darowizne


Action items, by person

  1. AniaK
    1. AniaK przygotuje listę argumentów za i przeciw DG oraz Odpłatnej działalności.
  2. bfaliszek
    1. bfaliszek przygotuje propozycję zmian z statucie umożliwiających dodanie DG
  3. galuszkak
    1. galuszkak sprawdzi jak rozliczyć darowizne
  4. salmon_
    1. salmon_ ustali na liscie termin walnego


People present (lines said)

  1. bfaliszek (40)
  2. galuszkak (34)
  3. salmon_ (21)
  4. AniaK (17)
  5. justyna (14)
  6. suprovsky (6)
  7. firemark (5)
  8. meetings-bot` (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.