19:30:06 <salmon_> #startmeeting 01.03.2016
19:30:06 <meetings-bot`> Meeting started Tue Mar  1 19:30:06 2016 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
19:30:06 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
19:30:06 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '01_03_2016'
19:30:18 <salmon_> #topic FIO Śląskie Lokalnie - co dalej
19:30:39 <salmon_> #info umowa na grant z FIO została podpisana
19:30:48 <salmon_> kasa wpadnie w kwietniu
19:31:13 <salmon_> i chyba tyle :)
19:31:23 <salmon_> bfaliszek: chcesz coś dodać?
19:31:34 <firemark> ja trochę info mam
19:31:46 <salmon_> firemark: jak nie FIO to czekaj
19:31:53 <firemark> oczywiscis
19:32:05 <bfaliszek> chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w pisanie wniosku.
19:32:24 <salmon_> czyli głownie Anii :)
19:32:54 <salmon_> ok, to jedziemy dalej
19:33:09 <salmon_> #topic Stream i spotkanie w HSie z okazji IEM
19:33:10 <salmon_> bfaliszek:
19:33:50 <bfaliszek> tak, w sumie to temat mówi szystko. W weekend jest IEM w Katowicach. Robimy z tej okazji jakieś spotkanie i oglądanie streamu czy nie?
19:34:08 <firemark> yyy
19:34:13 <kytes> ciekawy pomysł
19:34:27 <firemark> dla mnie IEM jest nudny :-)
19:34:30 <kytes> ja bym wpadł ;p
19:34:48 <bfaliszek> firemark dla mnie też, ale ktoś rok temu o tym mówił i mi się przypomniało
19:34:49 <firemark> ale jak z alkokolem i pogadac to why not
19:34:51 <salmon_> ja ide w gory, tak to bym wpadl bo pomysl super
19:35:04 <firemark> ja przypomne ze parapetówki nie było
19:35:52 <salmon_> bfaliszek: poslesz maila?
19:36:00 <firemark> bfaliszek: a ty byś był w sobotę?
19:36:01 <bfaliszek> a ktoś będzie na 100%?
19:36:03 <firemark> w tę sobotę
19:36:06 <firemark> bo ja mogę przyjść
19:36:22 <kytes> wpadnę
19:36:24 <bfaliszek> firemark problem w tym, że jeszcze nie wiem
19:36:35 <firemark> bfaliszek: to daj znac czy bedziesz
19:36:43 <bfaliszek> jak coś to mogę wysłać maila na otwartą listę, może więcej osób odpisze
19:37:01 <bfaliszek> i się ustali kto byłby zainteresowany
19:37:25 <salmon_> bfaliszek: action poprosze
19:37:36 <kytes> łączymy spotkanie z parapetówką? czy nie pijecie?
19:37:43 <bfaliszek> #action bfaliszek pośle maila z informacjami na temat spotkania w HS w czasie IEM
19:38:18 <salmon_> ok, suprovsky'iego nie ma, wiec jego temat przenosze na nastepne spotkanie
19:38:23 <salmon_> #topic wolne wnioski
19:38:25 <salmon_> firemark:
19:39:34 <firemark> salmon_: elektro smieci wyrzucone nie ma ich
19:39:38 <firemark> i w sumie tyle :-)
19:39:50 <firemark> drukarka nie drukuje ale to już normalne
19:39:55 <firemark> +
19:40:05 <firemark> strona z finansami - kiedy bedzie zaaktulizowana?
19:40:06 <utek> znow popsuliscie?
19:40:31 <salmon_> firemark: z tego co widze to galuszkak wlasnie aktualizuje
19:41:24 <salmon_> firemark: poproszę z #info
19:43:24 <firemark> salmon_: ze elektrosmieci?
19:43:30 <firemark> #info elektrosmieci wyrzucone
19:43:39 <salmon_> firemark: tak, dziękuję
19:43:53 <salmon_> ktoś jeszcze ma jakieś informacje?
19:44:49 <salmon_> ok, to konczmy
19:44:54 <salmon_> #endmeeting