#hackerspace-silesia-meeting: 01.03.2016

Meeting started by salmon_ at 19:30:06 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. FIO Śląskie Lokalnie - co dalej (salmon_, 19:30:18)
    1. umowa na grant z FIO została podpisana (salmon_, 19:30:39)

  2. Stream i spotkanie w HSie z okazji IEM (salmon_, 19:33:09)
    1. ACTION: bfaliszek pośle maila z informacjami na temat spotkania w HS w czasie IEM (bfaliszek, 19:37:43)

  3. wolne wnioski (salmon_, 19:38:23)
    1. elektrosmieci wyrzucone (firemark, 19:43:30)


Meeting ended at 19:44:54 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. bfaliszek pośle maila z informacjami na temat spotkania w HS w czasie IEM


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. bfaliszek pośle maila z informacjami na temat spotkania w HS w czasie IEM


People present (lines said)

  1. salmon_ (23)
  2. firemark (17)
  3. bfaliszek (8)
  4. kytes (4)
  5. meetings-bot` (3)
  6. utek (1)


Generated by MeetBot 0.1.4.