19:31:39 <salmon_> #startmeeting 02.02.2016
19:31:39 <meetings-bot`> Meeting started Tue Feb  2 19:31:39 2016 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
19:31:39 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
19:31:39 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '02_02_2016'
19:31:54 <salmon_> dobrywieczór szanowni członkowie
19:32:17 <bfaliszek> hej
19:32:20 <salmon_> czy ktoś chciałby zacząć?
19:32:50 <AniaK_> ja :D
19:32:59 <salmon_> to dajesz
19:33:04 <salmon_> #topic AniaK_
19:33:05 <salmon_> :P
19:33:15 <AniaK_> chciałabym napisać, że zaraz się loguję na FIO i nie wyjdę stamtąd póki nie skończę wniosku :P
19:33:38 <salmon_> #info prace nad wnioskiem FIO trwają
19:33:44 <AniaK_> bo mi smutno, że myślałam, że jest do 5
19:34:03 <AniaK_> proszę tylko o aktualizację tabelki z kosztami, ale to później - napiszę
19:34:21 <salmon_> ta, trzeba ja wyczyscic
19:34:36 <salmon_> jak ktos ma propozycje co tam mozna wrzucic to sie nie krepujcie
19:34:41 <firemark> czesc
19:34:48 <salmon_> hej
19:35:07 <firemark> nudna prelekcja, to poczytam
19:35:34 <firemark> gdzie jest tabelka z kosztami?
19:35:48 <salmon_> AniaK_: tyle?
19:36:04 <salmon_> firemark: we wniosku, nie zobaczysz
19:36:08 <salmon_> trzeba miec konto
19:36:12 <firemark> :( ok
19:36:13 <AniaK_> salmon_: na razie tyle
19:36:19 <salmon_> firemark: przekleje pozniej
19:36:22 <bfaliszek> salmon_ co z urzędem miasta? Wiadomo coś czy nadal boją się hackerów :P
19:36:28 <firemark> to screena poprosze pozniej
19:36:48 <salmon_> bfaliszek: wyslalem maila i od tego czasu cisza. Może boją sie otworzyć
19:37:00 <firemark> haha
19:37:33 <salmon_> ode mnie info, ze pisze ten wniosek na maly grant. Postaram sie go udostepnic dzisiaj/jutro
19:38:00 <salmon_> ktoś jeszcze chce sie czyms podzielic?
19:38:13 <salmon_> AniaK_: galuszkak jak w koncu wyszlo z dwo?
19:38:22 <salmon_> mala czy duza konferenmcja
19:38:54 <AniaK_> salmon_: ja na razie nie mam danych na ten temat niestety...
19:39:07 <salmon_> ah, ok
19:39:37 <salmon_> coś jeszcze mamy do omowienia?
19:40:18 <bfaliszek> skoro mamy regały, to można zacząć myśleś o systemie katalogowania wszystkiego
19:40:25 <bfaliszek> jakieś kody kreskowe czy qr
19:40:36 <salmon_> Hakes: jakis progress z ldapem?
19:40:57 <firemark> socek ma labelocostam
19:41:03 <firemark> moze pozyczy
19:41:35 <firemark> bfaliszek: zatydzien w czwartek bede w hsie, i w ta sobote
19:41:45 <Hakes> salmon_: w tym tygodniu stawiam klientowi ldapa na poważnie, będę wystarczająco wyskillowany żeby u nas to skończyć na cacy :)
19:41:46 <firemark> mozna zaczac ukladax
19:41:56 <salmon_> Hakes: super :)
19:43:04 <salmon_> cos jeszcze?
19:43:25 <salmon_> AniaK_: co z tym podziekowaniem co mamy podpisac?
19:43:36 <firemark> ja mye by w sobote wysprzatac podlogi
19:43:44 <firemark> znow tyle syfu :#
19:43:59 <AniaK_> salmon_: jeszcze nie zrobiłam - mea culpa
19:44:19 <salmon_> #topic akcje z poprzednich spotkań
19:44:21 <salmon_> https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia
19:44:24 <AniaK_> firemark: będę wcześniej, to posprzątamy :)
19:44:31 <salmon_> kasuje "salmon zadzwoni do KZGMu i zapyta gdzie nasza sciana"
19:44:38 <firemark> :d
19:44:43 <salmon_> wiemy ze bedzie wiekszy remont, nie wiemy kiedy
19:45:00 <salmon_> cos wie co z mrowkami?
19:45:12 <firemark> nie zauwazylem
19:45:12 <salmon_> ktos cos
19:45:21 <salmon_> to kasuje wpis
19:45:22 <firemark> hakes dal trutke
19:45:41 <salmon_> AniaK_: hour of code to dalej aktualne?
19:45:57 <AniaK_> salmon_: nie :D
19:46:06 <salmon_> skasowane
19:46:10 <salmon_> reszta chyba dalej wisi
19:46:24 <salmon_> ok, ja tyle
19:46:48 <salmon_> jeszcze jakies wnioski?
19:47:08 <salmon_> to koniec
19:47:11 <salmon_> dzięki
19:47:15 <salmon_> #endmeeting