19:31:17 <salmon_> #startmeeting 05.01.2016
19:31:17 <meetings-bot`> Meeting started Tue Jan  5 19:31:17 2016 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
19:31:17 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
19:31:17 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '05_01_2016'
19:31:24 <salmon_> witajcie w nowym roku :)
19:31:27 <firemark> hejo
19:31:32 <galuszkak> Jest HackMeeting Master :)
19:31:42 <salmon_> #topic wolne wnioski
19:31:45 <salmon_> ktos jakies ma?
19:31:53 <firemark> ja w sumie mam
19:32:01 <salmon_> dajesz
19:32:02 <firemark> ktoś chce mi pomóc z sprzątaniem w czwartek?
19:32:15 <salmon_> a co jest do sprzatania? :o
19:32:19 <firemark> podłoga
19:32:24 <AniaK> jak nie będzie ślisko i się ogarnę jutro z javą to pomogę :)
19:32:27 <firemark> tyle gruzu… wait wrzucę zdjecie
19:32:28 <galuszkak> firemark: chętnie, a o której?
19:32:31 <BartlomiejB> cześć.
19:32:39 <firemark> galuszkak: myślę, że ruchu nie będzie - czwartek 18:00 ?
19:32:43 <AniaK> poza tym - przywiozę rzutnik i sprawdzimy czy działa ^^
19:33:38 <galuszkak> uber, powiem tak jak nic mi nie wyskoczy w pracy to bede na 100%, czy kupic cos do sprzatania?
19:33:49 <firemark> wlasnie sie zastanawiam
19:33:51 <firemark> woda jest…
19:33:53 <salmon_> a co sie stalo z podloga?
19:34:01 <firemark> miotły siwe od sprzątania już
19:34:37 <firemark> salmon_: po prostu, brudna :P
19:34:44 <salmon_> ok :)
19:34:54 <galuszkak> firemark: zalewa nas?
19:35:08 <firemark> galuszkak: po za mrówkami, to nie
19:35:11 <salmon_> #info firemark i jego drużyna w czwartek sprzątają w HSie
19:36:01 <firemark> no to tyle
19:36:07 <salmon_> ktos jeszcze z wnioskiem?
19:36:21 <AniaK> ja
19:36:25 <salmon_> dajesz
19:36:25 <AniaK> ale taki mini
19:36:41 <AniaK> przypominam o wpisywaniu pomysłów na przyszły rok do dokumentu :)
19:36:55 <firemark> salmon_: http://www.firemark.pl/syf.jpg generalnie z 5 minut sprzątania
19:36:58 <firemark> a robiłem na szybko
19:36:59 <AniaK> znaczy - w sumie już na ten rok :)
19:37:06 <salmon_> #info AniaK przypomina o wpisywaniu pomysłów na przyszły rok do dokumentu
19:37:09 <galuszkak> AniaK: info z linkiem ;) + pomysły na co? ;)
19:37:39 <AniaK> galuszkak: aaaaaa - chwilka :D (btw - wiesz, ale słusznie - link się przyda)
19:38:11 <galuszkak> AniaK: ja wiem, ale czy lud wie, bo może nie wiedzieć bo się nie wpisuje! Ludu! Link będzie! Wbijać!
19:38:17 <AniaK> ok
19:38:18 <AniaK> już
19:39:00 <AniaK> voila: https://docs.google.com/document/d/159wDUCmtx3VSLQgc5ba8lkQKAbV1FG_eDglgGVc8b98/edit?usp=sharing
19:39:07 <firemark> galuszkak: 'ludu'? myslalem ze prawicowy jesteś :-)
19:39:33 <galuszkak> firemark: prawicowy, lewicowy. Ciekawie segregujesz ludzi ;)
19:39:49 <firemark> jeszcze na tych co nie potrafią programować
19:39:53 <BartlomiejB> :)
19:40:05 <BartlomiejB> to najgorszy sort? ;)
19:40:17 <firemark> zmieńmy temat :P
19:40:28 <salmon_> #link https://docs.google.com/document/d/159wDUCmtx3VSLQgc5ba8lkQKAbV1FG_eDglgGVc8b98/edit?usp=sharing
19:40:40 <salmon_> AniaK: tyle?
19:40:44 <firemark> AniaK: a na listę?
19:40:49 <salmon_> firemark: jest
19:40:52 <AniaK> na listę pisałam :)
19:41:26 <galuszkak> to może ja
19:41:30 <galuszkak> przypominająco
19:42:41 <galuszkak> #info 11 stycznia BEAMers, 12 stycznia Kato.py, 19 stycznia KdP, 19-20 luty HackSilesia #2
19:43:32 <salmon_> ktoś jeszcze?
19:43:38 <salmon_> bfaliszek: ping
19:44:01 <bfaliszek> salmon_ pong
19:44:06 <galuszkak> pang
19:44:10 <salmon_> bfaliszek: wiadomo cos z tymi warsztatmi w RAdomiu?
19:44:45 <bfaliszek> salmon_ nic. Dzisiaj im jeszcze raz napisałem maila, bo może tego sprzed Świąt nie przeczytali, ale jeszcze nie mam odpowiedzi.
19:44:58 <firemark> galuszkak: hmm
19:45:06 <firemark> galuszkak: dajesz info 11 stycznia ale 12 stycznia nie? :-)
19:45:07 <firemark> ładnie to tak?
19:45:09 <salmon_> bfaliszek: ok, bo ja juz wiem, ze w ostatnim tyg stycznia mnie nie ma
19:45:24 <salmon_> firemark: przeczytaj jeszcze raz
19:45:30 <salmon_> ok, ktoś jeszcze ma jakis temat?
19:45:30 <firemark> Ah.
19:45:33 <firemark> Nieważne.
19:45:43 <bfaliszek> salmon_ a tydzień wcześniej?
19:45:54 <salmon_> bfaliszek: tydzien wczesniej jestem
19:46:25 <AniaK> czy ja bym już dostała opiernicz za offtop? :D
19:46:36 <salmon_> ok, to jade nastepny temat
19:46:41 <galuszkak> firemark: nie wiem co ci napisać...
19:46:42 <salmon_> gdzie offtop?
19:46:45 <salmon_> AniaK: ?
19:46:55 <AniaK> nigdzie nigdzie ^^
19:46:58 <galuszkak> AniaK: teraz jest okazja
19:47:01 <galuszkak> AniaK: dajesz!
19:47:03 <salmon_> #topic Akcje z poprzednich spotkań
19:47:07 <salmon_> https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia
19:47:12 <salmon_> ktoś coś?
19:47:17 <galuszkak> Nie, nie i nie! :P
19:47:27 <galuszkak> Przepraszam, przepraszam i przepraszam
19:47:28 <salmon_> co z tym rzutknikiem
19:47:29 <salmon_> ?
19:47:30 <AniaK> salmon_: ja wiem, że nie ma bazy linków, ale to nie jest takie proste :D
19:47:36 <AniaK> salmon_: jest!
19:47:41 <AniaK> znaczy się - załatwiłam :)
19:47:47 <AniaK> za darmo ^^
19:47:52 <salmon_> wlasnie cos mi miglo o rzutniku:)
19:47:54 <galuszkak> AniaK: a kto był takim dobrym darczyńcą?
19:47:57 <salmon_> czyli skarbonka nie potrzebna/
19:47:58 <salmon_> ?
19:48:01 <AniaK> nie :)
19:48:07 <salmon_> firemark: kasuje Cie
19:48:18 <AniaK> galuszkak: darczyńca pragnie pozostać anonimowy :)
19:48:29 <firemark> salmon_: spoko :P
19:48:35 <firemark> AniaK: szkoda ze anonimowy
19:48:37 <galuszkak> AniaK: to zaskakujące
19:48:44 <salmon_> a, jeszcze jeden temat
19:48:46 <AniaK> ha
19:48:48 <salmon_> galuszkak: http://finanse.hs-silesia.pl/ :(
19:48:50 <galuszkak> AniaK: podziękuj mimo wszystko
19:49:15 <AniaK> no ja powiedziałam, że mimo wszystko będzie pismo od zarządu bfaliszek salmon_ ;)
19:49:16 <galuszkak> aaa nie wpisałem publicznie grudnia, poprawię. Wszystko jest rozliczone i opłacone
19:49:45 <salmon_> AniaK: ja moge cos narysowac nawet!
19:49:55 <galuszkak> AniaK: ja też chętnie się podpiszę z zarządu :P
19:49:56 <salmon_> dobra, to chyba wszystko
19:50:04 <AniaK> salmon_: zrób z tego action :D
19:50:13 <AniaK> galuszkak: a tak, przepraszam :P
19:50:15 <salmon_> AniaK: sam zrob :P
19:50:18 <salmon_> *sama
19:50:19 <galuszkak> Mamy papier HSowy?
19:50:26 <AniaK> toaletowy? ^^
19:50:28 <galuszkak> taki stowarzyszeniowy?
19:50:32 <firemark> AniaK: chcialem to napisac :P
19:50:35 <galuszkak> coś jak papier firmowy
19:50:46 <galuszkak> Dyplom pozytywnego HSowicza czy coś
19:50:57 <AniaK> galuszkak: a to nie jest zły pomysł
19:51:03 <bfaliszek> galuszkak nie :(
19:51:09 <AniaK> to ja zrobię
19:51:15 <AniaK> robić mi tu zaraz action
19:51:19 <AniaK> ja nie lubię :D
19:51:25 <galuszkak> AniaK: ja wiem, jakbyśmy znali to wiesz, nawet jest coś takiego jak "członek honorowy" w statucie ;)
19:51:27 <salmon_> AniaK: dajesz #action i tekst
19:51:29 <galuszkak> czy coś takiego
19:51:45 <AniaK> no dobra
19:52:04 <AniaK> #action salmon_ namaluje coś na podziękowanie za rzutnik
19:52:11 <salmon_> lol :D
19:52:19 <firemark> lol
19:52:27 <salmon_> ok, to chyba czas na koniec
19:52:29 <firemark> to coś jak z klamką
19:52:34 <AniaK> #action AniaK zrobi wzór papieru firmowego
19:52:36 <AniaK> :)
19:52:39 <salmon_> o
19:52:48 <salmon_> #action salmon_ narpawi klamkę
19:52:48 <galuszkak> stowarzyszeniowego
19:52:54 <AniaK> ciup
19:52:57 <BartlomiejB> \o/
19:53:04 <firemark> salmon_: zdjalem napis 'naprawa bedzie jutro'
19:53:05 <firemark> :-)
19:53:10 <salmon_> firemark: thx
19:53:23 <AniaK> #action AniaK zrobi wzór papieru stowarzyszeniowego
19:53:39 <salmon_> #action salmon zadzwoni do KZGMu i zapyta gdzie nasza sciana
19:53:53 <AniaK> no!
19:54:11 <salmon_> ok, jak nic więcej nie ma to kończę
19:54:13 <salmon_> 3
19:54:13 <salmon_> 2
19:54:14 <salmon_> 1
19:54:17 <galuszkak> 0
19:54:19 <salmon_> #endmeeting