17:07:46 <salmon_> #startmeeting 15.12.2015
17:07:46 <meetings-bot> Meeting started Tue Dec 15 17:07:46 2015 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
17:07:46 <meetings-bot> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
17:07:46 <meetings-bot> The meeting name has been set to '15_12_2015'
17:08:20 <salmon_> #info spotkanie jest w HSie, tutaj tylko ważne informacje
17:12:08 <salmon_> #topic Współpraca z CoderDojo - scenariusze Minecraft/Python
17:18:04 <salmon_> #info Ania zapyta sie o szczegóły
17:18:28 <BartlomiejB> https://github.com/CoderDojoPL/minecraft-python
17:21:06 <salmon_> #action Kamil i Ania dodadzą linki
17:21:29 <salmon_> #action Kamil i Ania dodadzą linki do ciekawych rzeczy
17:22:50 <salmon_> https://www.raspberrypi.org/blog/#make-games-python-latest-e-book-magpi-essentials-range
17:25:52 <salmon_> #action FIO - pomysły na projekt
17:31:57 <BartlomiejB> takie coś znalazłem, to chyba to ;) http://projektykulturalne.blogspot.com/2015/09/konkurs-fio-2016.html
17:37:21 <BartlomiejB> odnośnie jeszcze tego Minecraft Pi: https://arghbox.wordpress.com/ (link do materiałów z tej strony jest w źródłach skryptów minecraft-python)
17:41:17 <salmon_> BartlomiejB: daj to z #info na poczatku
17:45:25 <salmon_> #info rezygnujemy z udziału w FIO na rzecz "Dotacji od miasta na realizacje zadań publicznych"
17:45:30 <bfaliszek_> https://www.katowice.eu/ngo/ngo/dotacje
17:50:43 <salmon_> #topic Fundusz Innowacji - Technologie Lokalnie
17:51:16 <bfaliszek_> http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1885473.html
18:12:51 <salmon_> #info termin skladania propozycji to 23.XII
18:13:07 <salmon_> #action Ania napisze o tym maila na liste
18:13:16 <salmon_> #topic DWO
18:15:15 <BartlomiejB> #info https://www.youtube.com/watch?v=WlY1ZhpUZG8 (DWO 2015)
18:22:22 <salmon_> #tematy do ogarniecia: 1. Sponsorzy, 2. Zorganizować Call for Papers, 3. Bloki tematyczne(warsztaty raspberry) 4. Strona
18:22:34 <salmon_> #info tematy do ogarniecia: 1. Sponsorzy, 2. Zorganizować Call for Papers, 3. Bloki tematyczne(warsztaty raspberry) 4. Strona
18:25:29 <AniaK> https://tree.taiga.io/project/galuszkak-dni-wolnego-oprogramowania-2016/
18:26:05 <BartlomiejB> #info http://mikstura.it/pl/blog/2015/11/10/dwo14_dwo15-co-dalej-z-dwo.html
18:47:03 <salmon_> #topic wolne wnioski
18:47:54 <salmon_> #info 19-20 lutego - HackSilesia
18:50:43 <salmon_> #info prace nad zamkiem elektrycznym trwają
18:54:03 <salmon_> #action firemark przygotuje zkarbonke do zbierania pieniedzy na rzutnik
18:54:47 <salmon_> #action firemark przygotuje skarbonke do zbierania pieniedzy na rzutnik
18:59:23 <salmon_> #action Karol napisze maila i zaprosi czlonkow na wigilie HSową
19:01:35 <bfaliszek_> http://apki.org/
19:04:27 <salmon_> #endmeeting