#hackerspace-silesia-meeting: 15.12.2015

Meeting started by salmon_ at 17:07:46 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

    1. spotkanie jest w HSie, tutaj tylko ważne informacje (salmon_, 17:08:20)

  1. Współpraca z CoderDojo - scenariusze Minecraft/Python (salmon_, 17:12:08)
    1. Ania zapyta sie o szczegóły (salmon_, 17:18:04)
    2. https://github.com/CoderDojoPL/minecraft-python (BartlomiejB, 17:18:28)
    3. ACTION: Kamil i Ania dodadzą linki (salmon_, 17:21:06)
    4. ACTION: Kamil i Ania dodadzą linki do ciekawych rzeczy (salmon_, 17:21:29)
    5. https://www.raspberrypi.org/blog/#make-games-python-latest-e-book-magpi-essentials-range (salmon_, 17:22:50)
    6. ACTION: FIO - pomysły na projekt  (salmon_, 17:25:52)
    7. rezygnujemy z udziału w FIO na rzecz "Dotacji od miasta na realizacje zadań publicznych" (salmon_, 17:45:25)
    8. https://www.katowice.eu/ngo/ngo/dotacje (bfaliszek_, 17:45:30)

  2. Fundusz Innowacji - Technologie Lokalnie (salmon_, 17:50:43)
    1. http://technologie.ngo.pl/wiadomosc/1885473.html (bfaliszek_, 17:51:16)
    2. termin skladania propozycji to 23.XII (salmon_, 18:12:51)
    3. ACTION: Ania napisze o tym maila na liste (salmon_, 18:13:07)

  3. DWO (salmon_, 18:13:16)
    1. https://www.youtube.com/watch?v=WlY1ZhpUZG8 (DWO 2015) (BartlomiejB, 18:15:15)
    2. tematy do ogarniecia: 1. Sponsorzy, 2. Zorganizować Call for Papers, 3. Bloki tematyczne(warsztaty raspberry) 4. Strona (salmon_, 18:22:34)
    3. https://tree.taiga.io/project/galuszkak-dni-wolnego-oprogramowania-2016/ (AniaK, 18:25:29)
    4. http://mikstura.it/pl/blog/2015/11/10/dwo14_dwo15-co-dalej-z-dwo.html (BartlomiejB, 18:26:05)

  4. wolne wnioski (salmon_, 18:47:03)
    1. 19-20 lutego - HackSilesia (salmon_, 18:47:54)
    2. prace nad zamkiem elektrycznym trwają (salmon_, 18:50:43)
    3. ACTION: firemark przygotuje zkarbonke do zbierania pieniedzy na rzutnik (salmon_, 18:54:03)
    4. ACTION: firemark przygotuje skarbonke do zbierania pieniedzy na rzutnik (salmon_, 18:54:47)
    5. ACTION: Karol napisze maila i zaprosi czlonkow na wigilie HSową (salmon_, 18:59:23)
    6. http://apki.org/ (bfaliszek_, 19:01:35)


Meeting ended at 19:04:27 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. Kamil i Ania dodadzą linki
  2. Kamil i Ania dodadzą linki do ciekawych rzeczy
  3. FIO - pomysły na projekt 
  4. Ania napisze o tym maila na liste
  5. firemark przygotuje zkarbonke do zbierania pieniedzy na rzutnik
  6. firemark przygotuje skarbonke do zbierania pieniedzy na rzutnik
  7. Karol napisze maila i zaprosi czlonkow na wigilie HSową


People present (lines said)

  1. salmon_ (23)
  2. BartlomiejB (5)
  3. meetings-bot (3)
  4. bfaliszek_ (3)
  5. AniaK (1)


Generated by MeetBot 0.1.4.