19:34:38 <salmon_> #startmeeting 17.11.2015
19:34:38 <meetings-bot> Meeting started Tue Nov 17 19:34:38 2015 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
19:34:38 <meetings-bot> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
19:34:38 <meetings-bot> The meeting name has been set to '17_11_2015'
19:34:44 <salmon_> #topic wolne wnioski
19:34:49 <salmon_> ktos ma jakies?
19:34:49 <bfaliszek> ja mam
19:34:51 <salmon_> dajesz
19:35:34 <bfaliszek> Na spread it, na sobotę damy nasz rollup oraz ulotki/naklejki dla każdego uczestnika konferencji
19:36:02 <bfaliszek> Kamil ma jutro do HS'u podrzucić więcej naklejek itp.
19:36:26 <bfaliszek> Rollup oraz naklejki/ulotki(łącznie około 600 sztuk) mamy dostarczyć do piątku do 14:00
19:36:29 <salmon_> Kamila jutro ma nie byc z tego co wiem
19:37:07 <bfaliszek> firemark podrzucisz to w czwartek czy piątek do Gliwic?
19:37:24 <bfaliszek> firemark do tego Mateusza
19:37:41 <firemark> bfaliszek: w czwartek to ja w hsie bede ;-P
19:37:46 <firemark> więc bym musiał w piątek
19:38:17 <bfaliszek> firemark kiedy będziesz miał czas
19:38:26 <bfaliszek> W zasadzie to tyle w moim temacie ;)
19:38:40 <salmon_> poprosze o dodanie #action
19:38:46 <firemark> bfaliszek: no w tym tygodniu muszę :-)
19:39:12 <firemark> #action firemark zaniesie rollup i naklejki na spreadit
19:39:23 <bfaliszek> #action firemark dostarczy nasz rollup oraz ulotki/naklejki(około 600 sztuk) do Gliwic na SpreadIT
19:39:28 <firemark> lol
19:39:28 <firemark> :D
19:39:34 <bfaliszek> za późno :(
19:39:36 <firemark> firemark²
19:39:41 <salmon_> firemark: czyli zrobisz to 2x :)
19:39:43 <firemark> ok, mogę teraz z wolnym wnioskiem?
19:39:46 <salmon_> tak
19:40:01 <firemark> mialem napisac o sprzątaniu w lokalu - może być za tydzień w czwartek?
19:40:30 <salmon_> przed otwartym spotkaniem?
19:40:51 <firemark> dunno :-)
19:41:06 <firemark> myślę własnie czy przed czy w trakcie
19:41:16 <salmon_> w trakcie to tak srednio
19:41:28 <salmon_> i pytanie co chcesz sprzatac?
19:41:30 <bfaliszek> firemark lepiej przed
19:42:06 <firemark> hm… to chyba bym wolał
19:42:15 <firemark> inaczej
19:42:20 <firemark> to lepiej dzień wcześniej w środę
19:42:41 <firemark> właśnie się zastanawiam przed spotkaniem w czwartek (17:00) czy w środę o 18:00
19:43:06 <bfaliszek> pytanie ile potrwa takie sprzątanie
19:43:07 <firemark> no co sprzątać - głównie podłogi, stoły można przemyć, porządek w bufecie
19:43:28 <firemark> no ja potrzebowałem pół godziny by umyć podłogi sam
19:44:03 <firemark> więcej nie ma co sprzątać
19:44:19 <salmon_> to po co spotkanie? :)
19:45:36 <salmon_> firemark: ?
19:45:49 <firemark> salmon_: uhm… bo chcieliśmy? :D
19:46:17 <firemark> no chyba że ktoś ambitny chce okna umyć…
19:47:05 <salmon_> firemark: jak chcesz robic spotkanie sprzatajace to trzeba ustalic co jest do sprzatania. Same podlogi to troche malo
19:47:18 <salmon_> to jest max 30 min dla osoby jak sam zauwazyles
19:47:38 <firemark> No ja nie widzę co może być tam do sprzątania
19:47:47 <firemark> magazynku bez szafek nie ruszamy narazie
19:48:00 <firemark> warsztat jest całkiem fajnie zrobiony to już nie syfi jak kiedyś
19:48:02 <salmon_> czyli bardziej potrzebujemy spotkania remontowego
19:48:12 <firemark> mhm
19:48:14 <salmon_> Copi: !
19:48:51 <firemark> to ja nie piszę :-)
19:48:51 <salmon_> to odkłądamy poki co sprzatanie?
19:48:54 <salmon_> ok
19:48:59 <salmon_> ktos jeszcze ma wnioski?
19:49:07 <firemark> mrówki jak?
19:49:11 <firemark> zrobiliśmy coś z nimi?
19:49:39 <BartlomiejB> salmon_: w zeszłym tygodniu miałeś jakąś sprawę do mnie (coś z wiki?)
19:49:57 <salmon_> BartlomiejB: tak, zeby dodac powiadomienia
19:50:01 <salmon_> firemark: nie
19:50:59 <salmon_> ok to nastepny temat
19:51:08 <salmon_> #topic Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań
19:51:13 <salmon_> https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia
19:51:26 <salmon_> firemark: kasuje o spotkaniach
19:51:42 <firemark> mhm
19:51:49 <firemark> jeszcze jedno mi zostało, nie zdążyłem na dziś
19:51:51 <salmon_> serwer przyniose na czwartek
19:52:23 <salmon_> ok, to kończymy spotkanie
19:52:28 <salmon_> #endmeeting