#hackerspace-silesia-meeting: 3.11.2015

Meeting started by salmon_ at 17:10:30 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Sprawozdanie merytoryczne dla miasta (dla wydziału lokali "lokal na kulturę") (salmon_, 17:10:36)
  2. American Corner Radom (salmon_, 17:21:19)
    1. ACTION: Błażej zapyta o szczegoly (salmon_, 17:26:45)

  3. wolne wnioski (salmon_, 17:29:29)
    1. ACTION: salmon odbierze rollup (salmon_, 17:29:50)
    2. powstało koduj dla polski śląsk (salmon_, 17:30:55)
    3. https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/remont_potrzebne_rzeczy (salmon_, 17:36:23)
    4. ACTION: Ania przygotuje projekt oznakowania HSu (salmon_, 17:53:28)
    5. ACTION: salmon zalaminuje oznakowania (salmon_, 17:53:39)
    6. ACTION: salmon przyniesie dzialajacy serwer (salmon_, 17:58:02)
    7. ACTION: bfaliszek zapyta co dokupic do zamka (salmon_, 17:58:39)
    8. ACTION: Ania zorganizuje spotkanie o FIO (salmon_, 18:07:55)
    9. ACTION: salmon napisze maila o hsts (salmon_, 18:11:33)


Meeting ended at 18:13:47 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. Błażej zapyta o szczegoly
  2. salmon odbierze rollup
  3. Ania przygotuje projekt oznakowania HSu
  4. salmon zalaminuje oznakowania
  5. salmon przyniesie dzialajacy serwer
  6. bfaliszek zapyta co dokupic do zamka
  7. Ania zorganizuje spotkanie o FIO
  8. salmon napisze maila o hsts


People present (lines said)

  1. salmon_ (15)
  2. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.