#hackerspace-silesia-meeting: 20.10.2015

Meeting started by salmon_ at 18:33:08 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Promocja WUD Silesia (salmon_, 18:33:20)
  2. Korekta stylistycza tekstów na stronie HSu (salmon_, 18:35:08)
  3. Podarunki do Hackerspace (salmon_, 18:38:09)
    1. https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/Elektronika (bfaliszek, 18:43:48)
    2. ACTION: bfaliszek zrobi liste rzeczy w hsie do konca tygodnia (firemark, 18:51:38)
    3. ACTION: firemark zrobi liste potrzebnych rzeczy w hsie do konca tygodnia (firemark, 18:52:11)

  4. wolne wnioski (salmon_, 18:52:34)
    1. umawiamy się na sprzątanie HS na liście (Copi, 19:01:02)
    2. https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/%C5%9Arodki_czysto%C5%9Bci (galuszkak, 19:04:43)
    3. ACTION: uzupełnić listę https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/%C5%9Arodki_czysto%C5%9Bci i monitorować ich stan na bieżąco (galuszkak, 19:05:15)
    4. ACTION: galuszkak uzupełni listę https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/%C5%9Arodki_czysto%C5%9Bci i nauczy innych monitorować ich stan na bieżąco (galuszkak, 19:06:00)
    5. ACTION: firemark napisze o miesiecznych spotkaniach do sprzątania hsa (firemark, 19:06:52)
    6. ACTION: bfaliszek doda odnośniki do podstron na głównej wiki HS'u (bfaliszek, 19:15:16)
    7. http://allegro.pl/rzutnik-projektor-overmax-multipic-2-2-led-hd-i5730304619.html -> przykladowo 450 zł (galuszkak, 19:27:27)
    8. ACTION: bfaliszek napisze do firm w sprawie darowizny rzutnika ;) (galuszkak, 19:31:58)

  5. Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań (salmon_, 19:33:05)
    1. https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia (salmon_, 19:33:13)
    2. https://hackaday.io/hackerspace/8055-hackerspace-silesia (firemark, 19:34:41)


Meeting ended at 19:38:25 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. bfaliszek zrobi liste rzeczy w hsie do konca tygodnia
  2. firemark zrobi liste potrzebnych rzeczy w hsie do konca tygodnia
  3. uzupełnić listę https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/%C5%9Arodki_czysto%C5%9Bci i monitorować ich stan na bieżąco
  4. galuszkak uzupełni listę https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/%C5%9Arodki_czysto%C5%9Bci i nauczy innych monitorować ich stan na bieżąco
  5. firemark napisze o miesiecznych spotkaniach do sprzątania hsa
  6. bfaliszek doda odnośniki do podstron na głównej wiki HS'u
  7. bfaliszek napisze do firm w sprawie darowizny rzutnika ;)


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. bfaliszek zrobi liste rzeczy w hsie do konca tygodnia
    2. bfaliszek doda odnośniki do podstron na głównej wiki HS'u
    3. bfaliszek napisze do firm w sprawie darowizny rzutnika ;)
  2. firemark
    1. firemark zrobi liste potrzebnych rzeczy w hsie do konca tygodnia
    2. firemark napisze o miesiecznych spotkaniach do sprzątania hsa
  3. galuszkak
    1. galuszkak uzupełni listę https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/%C5%9Arodki_czysto%C5%9Bci i nauczy innych monitorować ich stan na bieżąco


People present (lines said)

  1. salmon_ (98)
  2. firemark (85)
  3. galuszkak (84)
  4. bfaliszek (38)
  5. Copi (35)
  6. AniaK (18)
  7. cruz_91 (13)
  8. justyna (7)
  9. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.