#hackerspace-silesia-meeting: 6.10.2015

Meeting started by salmon_ at 18:35:40 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. wpis na https://hackaday.io/hackerspaces (salmon_, 18:36:11)
    1. https://wiki.hackerspaces.org/Hackerspace_Silesia (galuszkak, 18:38:50)
    2. ACTION: firemark do końca miesiąca doda HS na https://hackaday.io/hackerspace (salmon_, 18:38:51)
    3. https://wiki.hackerspaces.org/Warsaw_Hackerspace tak ma warszawa (galuszkak, 18:39:31)
    4. ACTION: firemark do końca tygodnia doda HS na https://hackaday.io/hackerspace (firemark, 18:39:51)

  2. Hacktoberfest (salmon_, 18:40:49)
    1. https://hacktoberfest.digitalocean.com/ (salmon_, 18:41:03)

  3. wolne wnioski (salmon_, 18:45:25)
    1. http://apki.org/ (AniaK, 18:46:04)
    2. ACTION: salmon naprawi SSL https://finanse.hs-silesia.pl/ (salmon_, 18:57:34)
    3. ACTION: galuszkak zapyta utka czy mozna pożyczyć drukarke do Oswięcimia (salmon_, 19:06:54)
    4. ACTION: galuszkak zapyta utka czy mozna pożyczyć drukarke do Sosnowca (salmon_, 19:07:26)
    5. ACTION: galuszkak zaproponuje Pani Karolinie tematy od AniaK (salmon_, 19:25:21)
    6. ACTION: galuszkak pomoże zebrać w jedno miejsce wcześniejsze wnioski i materiały na nowy wniosek FIO (galuszkak, 19:29:40)

  4. Akcje z poprzednich spotkań (salmon_, 19:41:25)
    1. ACTION: salmon_ przygotuje glosowanie w sprawie propozycji CoC https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/ProjektCoC (salmon_, 19:54:58)


Meeting ended at 20:01:25 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. firemark do końca miesiąca doda HS na https://hackaday.io/hackerspace
  2. firemark do końca tygodnia doda HS na https://hackaday.io/hackerspace
  3. salmon naprawi SSL https://finanse.hs-silesia.pl/
  4. galuszkak zapyta utka czy mozna pożyczyć drukarke do Oswięcimia
  5. galuszkak zapyta utka czy mozna pożyczyć drukarke do Sosnowca
  6. galuszkak zaproponuje Pani Karolinie tematy od AniaK
  7. galuszkak pomoże zebrać w jedno miejsce wcześniejsze wnioski i materiały na nowy wniosek FIO
  8. salmon_ przygotuje glosowanie w sprawie propozycji CoC https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/ProjektCoC


Action items, by person

  1. AniaK
    1. galuszkak zaproponuje Pani Karolinie tematy od AniaK
  2. firemark
    1. firemark do końca miesiąca doda HS na https://hackaday.io/hackerspace
    2. firemark do końca tygodnia doda HS na https://hackaday.io/hackerspace
  3. galuszkak
    1. galuszkak zapyta utka czy mozna pożyczyć drukarke do Oswięcimia
    2. galuszkak zapyta utka czy mozna pożyczyć drukarke do Sosnowca
    3. galuszkak zaproponuje Pani Karolinie tematy od AniaK
    4. galuszkak pomoże zebrać w jedno miejsce wcześniejsze wnioski i materiały na nowy wniosek FIO
  4. salmon_
    1. salmon_ przygotuje glosowanie w sprawie propozycji CoC https://wiki.hs-silesia.pl/wiki/ProjektCoC


People present (lines said)

  1. salmon_ (165)
  2. AniaK (97)
  3. galuszkak (87)
  4. firemark (54)
  5. utek (47)
  6. bfaliszek (26)
  7. BartlomiejB (22)
  8. kytes (3)
  9. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.