#hackerspace-silesia-meeting: 22.09.15

Meeting started by salmon_ at 18:30:55 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Warsztaty z programowania Embedded (salmon_, 18:32:16)
    1. Karol, chce w październiku poprowadzić warsztaty z stm32 (salmon_, 18:47:11)
    2. ACTION: Karol napisze na liste o warsztatach z stm32 (salmon_, 18:47:39)

  2. Warsztaty z kryptografii symetrycznej i asymetrycznej (salmon_, 18:48:04)
    1. https://www.cryptoparty.in/documentation/handbook (galuszkak, 18:51:47)
    2. Karol planuje przygotować warsztaty o kryptografio, szuka ludzi do współpracy (salmon_, 18:57:11)

  3. Integracja z karaoke (salmon_, 18:57:40)
    1. Karol proponuje zorganizować spotkanie z karaoke w HSie (salmon_, 18:59:15)
    2. ACTION: Karol ustali termin imprezy HSowej (salmon_, 19:06:27)

  4. Opieka nad stroną (salmon_, 19:13:09)
    1. bfaliszek zajmie się bieżącą opieką strony (salmon_, 19:18:12)
    2. AniaK zajmie się korektą tekstów (salmon_, 19:18:50)

  5. Czy potrzebujemy certyfikat dla *.hs-silesia.pl (salmon_, 19:19:14)
    1. https://fwioo.pl/article/355/unizeto-przekazalo-certyfikaty-ssl-fundacji-wolnego-i-otwartego-oprogramowania/ (cruz_91, 19:22:48)
    2. AniaK przygotuje prosty projekt na rollup (salmon_, 19:38:01)


Meeting ended at 19:47:20 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. Karol napisze na liste o warsztatach z stm32
  2. Karol ustali termin imprezy HSowej


People present (lines said)

  1. cruz_91 (124)
  2. salmon_ (116)
  3. galuszkak (45)
  4. AniaK (36)
  5. firemark (35)
  6. bfaliszek (24)
  7. BartlomiejB (14)
  8. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.