#hackerspace-silesia-meeting: 08.09.2015

Meeting started by salmon_ at 18:32:18 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Otwarte spotkania graficzne - czy ktoś może to poprowadzić? (salmon_, 18:33:03)
    1. ACTION: dominikTabisz napisze notkę na społecznościówki + informację na listę, że jest poszukiwana osoba do ogarniania i organizowania Spotkań Otwartej Grafiki (galuszkak, 18:37:59)

  2. wolne wnioski (salmon_, 18:39:31)
    1. http://www.fopkatowice.pl/index.php jesteście pewni że to sobota? (Hakes, 18:47:18)
    2. prosze sprzątać po sobie w HSie (salmon_, 18:59:40)

  3. Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań (salmon_, 19:07:09)


Meeting ended at 19:07:29 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. dominikTabisz napisze notkę na społecznościówki + informację na listę, że jest poszukiwana osoba do ogarniania i organizowania Spotkań Otwartej Grafiki


Action items, by person

  1. dominikTabisz
    1. dominikTabisz napisze notkę na społecznościówki + informację na listę, że jest poszukiwana osoba do ogarniania i organizowania Spotkań Otwartej Grafiki


People present (lines said)

  1. galuszkak (43)
  2. firemark (32)
  3. salmon_ (25)
  4. dominikTabisz (21)
  5. AniaK (15)
  6. Copi (14)
  7. BartlomiejB (7)
  8. Hakes (6)
  9. bfaliszek (4)
  10. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.