#hackerspace-silesia-meeting: 11.08.2015

Meeting started by bfaliszek at 18:32:23 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

    1. ACTION: Hakes wyśle maila na temat LDAP na listę HS'u (bfaliszek, 18:41:58)
    2. ACTION: bfaliszek wyśle info o spisie rzeczy, które przydałyby się w naszym lokalu. (bfaliszek, 18:49:18)
    3. https://github.com/hackerspace-silesia/statut (firemark, 18:55:55)


Meeting ended at 19:10:21 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. Hakes wyśle maila na temat LDAP na listę HS'u
  2. bfaliszek wyśle info o spisie rzeczy, które przydałyby się w naszym lokalu.


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. bfaliszek wyśle info o spisie rzeczy, które przydałyby się w naszym lokalu.
  2. Hakes
    1. Hakes wyśle maila na temat LDAP na listę HS'u


People present (lines said)

  1. fk_lx (61)
  2. bfaliszek (40)
  3. firemark (34)
  4. Hakes (15)
  5. meetings-bot (3)
  6. kozak127 (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.