18:31:22 <salmon_> #startmeeting 14.07.2015
18:31:22 <meetings-bot> Meeting started Tue Jul 14 18:31:22 2015 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:31:22 <meetings-bot> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:31:22 <meetings-bot> The meeting name has been set to '14_07_2015'
18:31:24 <firelukas> królu bakalii, wybiła godzina wyroczni
18:31:26 <salmon_> yo
18:31:44 <salmon_> #topic oficjalny mail HS'u (np. info@hs-silesia.pl)
18:31:47 <salmon_> bfaliszek:
18:32:14 <bfaliszek> jak w temacie. Wydaje mi się, że przydałby się nam oficjalny mail HS'u i info o nim na stronie
18:32:25 <firelukas> tak
18:32:29 <salmon_> bfaliszek: gdzie by ten mail miał kierować?
18:32:36 <firelukas> wtedy można komuś powiedzieć: napisz na maila
18:32:44 <firelukas> imho do zarządu
18:32:52 <bfaliszek> np na maile zarządu
18:33:15 <firemark> witam
18:33:34 <bfaliszek> lista to jednak lista i są na niej dyskusje, a zwykły mail to jednak coś trochę innego
18:33:43 <firemark> firelukas: nudzisz się z doborem nicków jak widzę ;p
18:34:08 <salmon_> ti już lepiej założyć w końcu tą listę dla zarządu. Wtedy jak ktoś napisze, to caly zarzad dostanie i jak ktos z zarzadu odpisze, to reszta tez widzi.  Łatwiej uniknąć pomyłki
18:35:01 <firemark> salmon_: +1
18:35:13 <salmon_> ja się tą listą mogę zająć, ale tak do miesiąca gdzieś
18:35:15 <bfaliszek> może też tak być, ale i tak przydałby się mail info@ oraz zarzad@
18:35:18 <firelukas> no to przecież lista zarządu może mieć maila tego co bfaliszek podał
18:35:19 <firelukas> :p
18:35:49 <bfaliszek> Chciałbym wysyłać maila do nowo przyjętych osób z podstawowymi informacjami(jakie spotkania robimy, jakie mamy listy mailingowe, kanały irc, do kiedy i gdzie przelewać składki itp.). Najlepiej byłoby to robić z tego oficjalnego maila HS’u(info@hs-silesia.pl). Co myślicie o tym pomyśle?
18:36:32 <salmon_> coś takiego w sumie można by było z automatu wysyłać
18:36:57 <salmon_> poki co, moge takie konto założyć
18:37:54 <bfaliszek> imo jeden mail musi być na stronie i on powinien kierować na zarząd, a drugi to taki automat z info dla nowych członków
18:38:31 <firelukas> +1
18:38:40 <firemark> +1
18:38:50 <firelukas> jak bracia <3
18:38:52 <Hakes> bry!
18:39:09 <firemark> firelukas: <3
18:39:17 <Hakes> bfaliszek: +1
18:39:23 <firemark> <3
18:39:24 <firemark> :PP
18:39:40 <salmon_> coś jeszcze w temacie?
18:40:08 <bfaliszek> chyba tyle
18:40:41 <salmon_> #action salmon_ stowrzy maila info@hs-silesia.pl
18:40:44 <salmon_> #topic wolne wnioski
18:40:48 <salmon_> ktoś ma?
18:41:06 <bfaliszek> mam pytanie
18:41:12 <bfaliszek> kto dodaje i usuwa osoby z hs-silesia-tmp@googlegroups.com?
18:41:20 <Hakes> bfaliszek: fk_lx
18:41:44 <firelukas> ja proponuje zmienić nazwe
18:41:48 <firelukas> skasować te tmp
18:41:59 <firemark> ja proponuje hs-silesia-firemark@googlegroups.com
18:42:02 <firelukas> bo imho to się sprawdza i nie musi być tymczasowa
18:42:26 <firemark> a tak szczerze, nie zmieniałbym bo doprowadzi tylko do chaosu.
18:43:07 <firelukas> jak się da to prawilnie zmienić to spoko
18:43:20 <Hakes> ciężko trochę, to jest adres email
18:43:24 <bfaliszek> dałbym też komuś z zarządu uprawnienia skoro to zarząd przyjmuje nowych członków
18:44:08 <salmon_> bfaliszek: napisz do fk_lx żeby dodał resztę
18:44:20 <bfaliszek> salmon_ ok
18:44:43 <salmon_> #action bfaliszek napisze do fk_lx zeby dodal wiece administratorow
18:44:50 <salmon_> jeszcze jakies wnioski?
18:44:52 <firemark> firemarkooo: :C
18:45:23 <salmon_> #topic Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań
18:45:33 <salmon_> https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia
18:45:42 <salmon_> Hakes: to Ty wyslales tego maila?
18:45:48 <firelukas> tak
18:45:49 <firemark> tak
18:45:49 <Hakes> tak
18:45:50 <firelukas> to był on
18:45:53 <salmon_> ok, to kasuje
18:45:54 <Hakes> lol
18:46:04 <salmon_> :)
18:46:08 <salmon_> Copi: wycena?
18:46:14 <firelukas> salmon_, nie robię
18:46:36 <firelukas> Kamil mówi, że jak się będziesz godzić na zakupy to ok
18:46:37 <firelukas> :D
18:46:47 <salmon_> ok...
18:46:49 <firelukas> widocznie ufa Ci w sprawach zakupów
18:47:06 <firelukas> a tak serio to nie ma sensu, lista będzie, wyceny nie
18:47:19 <salmon_> dobra, ja maila o biblioteczce wysle dzisiaj/jutro
18:47:22 <salmon_> ok, coś jeszcze?
18:48:17 <salmon_> to koniec
18:48:17 <firelukas> widocznie nic
18:48:21 <salmon_> #endmeeting