#hackerspace-silesia-meeting: 14.07.2015

Meeting started by salmon_ at 18:31:22 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. oficjalny mail HS'u (np. info@hs-silesia.pl)  (salmon_, 18:31:44)
    1. ACTION: salmon_ stowrzy maila info@hs-silesia.pl (salmon_, 18:40:41)

  2. wolne wnioski (salmon_, 18:40:44)
    1. ACTION: bfaliszek napisze do fk_lx zeby dodal wiece administratorow (salmon_, 18:44:43)

  3. Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań (salmon_, 18:45:23)
    1. https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia (salmon_, 18:45:33)


Meeting ended at 18:48:21 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. salmon_ stowrzy maila info@hs-silesia.pl
  2. bfaliszek napisze do fk_lx zeby dodal wiece administratorow


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. bfaliszek napisze do fk_lx zeby dodal wiece administratorow
  2. salmon_
    1. salmon_ stowrzy maila info@hs-silesia.pl


People present (lines said)

  1. salmon_ (27)
  2. firelukas (20)
  3. bfaliszek (11)
  4. firemark (11)
  5. Hakes (6)
  6. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.