18:01:29 <salmon_> #startmeeting 16.06.2015
18:01:29 <meetings-bot> Meeting started Tue Jun 16 18:01:29 2015 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:01:29 <meetings-bot> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:01:29 <meetings-bot> The meeting name has been set to '16_06_2015'
18:01:39 <salmon_> #topic wolne wnioski
18:01:44 <salmon_> bfaliszek:
18:01:53 <bfaliszek> dostałem maila związanego z warsztatami z RPi
18:01:59 <salmon_> oo
18:02:01 <bfaliszek> "Pamiętam, że miałeś bardzo ciekawie zorganizowane warsztaty na tegorocznym DWO. Tutaj wychodzę z propozycją i pytaniem czy nie byłbyś zainteresowany zorganizowaniem czegoś podobnego na konferenci IT Academic Day 2015 (okolice listopada). Warsztaty miałyby być skierowane typowo dla uczniów liceów i techników. Daj znać jakie są Twoje warunki. wymagania itp.
18:02:01 <bfaliszek> Z góry dziękuję za odpowiedź.
18:02:01 <bfaliszek> Pozdrawiam,
18:02:01 <bfaliszek> Tomasz Kamiński
18:02:26 <salmon_> cool
18:02:43 <galuszkak> to ta konferencja Microsoftu?
18:02:51 <galuszkak> a gdzie w Gliwicach czy w Bielsku?
18:03:19 <bfaliszek> galuszkak z tego co kojarzę to tak, ale nic więcej nie wiem, bo maila dostałem 15 minut temu ;)
18:04:08 <bfaliszek> galuszkak dopytam jeszcze gdzie
18:04:15 <salmon_> czy przez warunki ma na mysli kase? :)
18:04:18 <galuszkak> bo to robia na wielu uczelniach wiec ;)
18:04:52 <bfaliszek> salmon_ a przeszkadzałyby Ci takie warunki :P
18:05:02 <salmon_> bfaliszek: nie :P
18:05:03 <galuszkak> wlasnie kasa z MS, kiedyś coś fk_lx był umówiony z kimś czy ktoś wie jak to się skończyło?
18:05:18 <salmon_> galuszkak: nie offtopuj!
18:05:59 <bfaliszek> dobra, to ja dopytam o tę konferencję
18:06:01 <galuszkak> salmon_: sorry ;)
18:06:05 <salmon_> bfaliszek: warsztaty można robić. Jak chcą dla więcej osób to może da się coś dokupić?
18:07:22 <salmon_> gdzieś mamy wycenę stanowiska chyba
18:08:28 <galuszkak> no to było by super
18:08:50 <salmon_> chociaż ja bym wolał monitory... ;)
18:09:37 <bfaliszek> ja też
18:09:50 <salmon_> bfaliszek: jakieś action?
18:10:00 <bfaliszek> chyba nie
18:10:05 <galuszkak> a ile potrzebujemy monitorów i jakich? ;)
18:10:13 <salmon_> galuszkak: min 5 na HDMI
18:10:23 <bfaliszek> galuszkak z 5, najlepiej 1080p z HDMI
18:10:42 <galuszkak> ok, to może pogrzebmy po tych teraz dofinansowaniach unijnych, moze coś będzie dla ngosów w sam raz
18:10:43 <bfaliszek> galuszkak do tego myszki i klawiatury na USB też byłyby spoko
18:11:14 <bfaliszek> galuszkak w zasadzie to co było w tym moim wniosku o dofinansowanie dla Malinowego Dżemiku
18:12:08 <galuszkak> ok, to jego trzeba przerobić, przydałoby się pójść do MOSTu i poprosić, żeby nam pomogli ulepszyć nasze wnioski a właściwie punkty i uzasadnienie
18:12:24 <salmon_> galuszkak: jakieś action? :P
18:14:18 <salmon_> ok, ktoś jeszcze ma jakieś tematy?
18:14:31 <salmon_> Ja tylko przypominam, że jutro jest walne
18:14:55 <bfaliszek> o właśnie, może mail na listę z przypomnieniem o walnym?
18:15:04 <salmon_> ok, wyślę zaraz
18:15:10 <salmon_> firemark: ^ ;)
18:15:30 <salmon_> #action salmon_ wysłać przypomnienie o walnym
18:15:46 <salmon_> ok, jak nikt więcej nic nie ma to koniec
18:15:50 <salmon_> #endmeeting