18:03:48 <salmon_> #startmeeting 12.05.15
18:03:48 <meetings-bot`> Meeting started Tue May 12 18:03:48 2015 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:03:48 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:03:48 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '12_05_15'
18:03:59 <salmon_> #topic akcje z poprzednich spotkan
18:04:07 <salmon_> https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia
18:04:44 <salmon_> chyba niz z tych akcji nie bylo zrobione?
18:04:46 <fk_lx> BartlomiejB: cze
18:05:03 <fk_lx> nie było
18:05:15 <BartlomiejB> cześć.
18:05:22 <BartlomiejB> sorki za spóźnienie.
18:05:22 <fk_lx> ale zarząd już dyskutuje nad głosowaniem, w sensie dwa maile się pojawiły w temacie
18:06:04 <salmon_> ok, to wolne wnioski
18:06:08 <salmon_> #topic wolne wnioski
18:06:12 <salmon_> sa jakies?
18:06:16 <BartlomiejB> już?
18:06:16 <fk_lx> ja mam
18:06:38 <fk_lx> taka sugestia, żeby na wiki zrobić stronę i wpisywać środki czystości jakie potrzebujemy
18:06:43 <fk_lx> ja ostatnio płyn przyniosłem
18:06:48 <fk_lx> w sensie taki do czyszczenia
18:06:51 <BartlomiejB> \o/
18:06:56 <fk_lx> chyba papier toaletowy się kończy
18:06:59 <fk_lx> z tego co widziałem
18:07:17 <salmon_> zeby zrobic, czy ze zrobisz?
18:07:26 <fk_lx> mogę zrobić
18:07:34 <salmon_> to action
18:07:37 <fk_lx> ok
18:07:56 <fk_lx> #action fk_lx zrobi na wiki stronę odnośnie środków czystości i ich uzupełniania
18:07:59 <BartlomiejB> przypomniałeś sobie hasło czy znowu serwisowo Ci muszę zmienić? :)
18:08:10 <salmon_> ok, jeszcze jakies wnioski?
18:08:17 <fk_lx> jak znowu, na wiki mi zmieniasz pierwszy raz ;)
18:08:34 <BartlomiejB> yy, nie, już kiedyś zmieniałem :)
18:08:45 <fk_lx> BartlomiejB: to było na wordpressie
18:08:49 <fk_lx> sorry za offtopic
18:08:53 <BartlomiejB> (ja nie mam wniosków).
18:09:13 <fk_lx> ja też nie
18:09:18 <salmon_> ok, ja mam tylko informacje, ze przez nastepne 2 tyg nie bede mogl prowadzic tych spotkan
18:09:35 <BartlomiejB> hmm... kogo wyznaczasz na zastępcę?
18:09:49 <salmon_> zalezy kto bedzie :)
18:09:55 <fk_lx> ja bym się podjął, ale za tydzień są te warsztaty graficzne, więc może być ciężko
18:10:04 <salmon_> kazdy moze prowadzic, nie ma ograniczeń
18:10:08 <BartlomiejB> salmon_: a jak z obsługą meetbota?
18:10:09 <fk_lx> no chyba, że zebranie odbyłoby się o 21
18:10:25 <fk_lx> są jakieś uprawnienia do meetbota
18:10:27 <fk_lx> ?
18:10:44 <salmon_> BartlomiejB: 3 komendy są tylko startmeeting, topic i stopmeeting
18:10:56 <BartlomiejB> i każdy tak może?
18:10:58 <salmon_> fk_lx: spoktanie kazdy moze prowadzic
18:11:02 <salmon_> tak
18:11:03 <BartlomiejB> #stopmeeting
18:11:12 <BartlomiejB> nie działa :]
18:11:13 <salmon_> skonczyc moze ten co zaczal :)
18:11:17 <BartlomiejB> aha!
18:11:23 <salmon_> jak skoncze mozemy sprawdzic
18:11:32 <fk_lx> to może Bartłomiej się zgłosisz na ochotnika? ;)
18:11:38 <salmon_> jak nie ma innych teamtow to koncze
18:11:40 <salmon_> sa jakies?
18:11:58 <salmon_> to koniec
18:11:59 <BartlomiejB> a za tydzień spotkanie będzie offline czy też na IRC?
18:12:14 <fk_lx> BartlomiejB: za tydzień są warsztaty
18:12:20 <fk_lx> więc raczej online
18:12:20 <salmon_> #endmeeting