#hackerspace-silesia-meeting: 28.04.2015

Meeting started by salmon_ at 18:05:32 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Podsumowanie ankiety na temat nowych spotkań w HS'ie (salmon_, 18:05:46)
    1. ACTION: wysłać maila do bfaliszek o tym w jaki sposób mogę pomóc przy organizacji nowych warsztatów w HS’ie (bfaliszek, 18:15:48)
    2. ACTION: zajmie się kwestią organizacji warsztatów z Django (fk_lx, 18:15:54)
    3. ACTION: fk_lx zajmie się kwestią organizacji warsztatów z Django (fk_lx, 18:16:09)
    4. ACTION: bfaliszek wyśle maila na listę, kto byłby chętny poprowadzić i pomóc przy organizacji nowych warsztatów (salmon_, 18:18:22)

  2. akcje z poprzednich spotkań (salmon_, 18:18:57)
    1. https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia (salmon_, 18:18:57)

  3. wolne wnioski (salmon_, 18:20:17)
    1. w HSie będzie dostępna drukarka od fk_lx (salmon_, 18:22:03)


Meeting ended at 18:28:33 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. wysłać maila do bfaliszek o tym w jaki sposób mogę pomóc przy organizacji nowych warsztatów w HS’ie
  2. zajmie się kwestią organizacji warsztatów z Django
  3. fk_lx zajmie się kwestią organizacji warsztatów z Django
  4. bfaliszek wyśle maila na listę, kto byłby chętny poprowadzić i pomóc przy organizacji nowych warsztatów


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. wysłać maila do bfaliszek o tym w jaki sposób mogę pomóc przy organizacji nowych warsztatów w HS’ie
    2. bfaliszek wyśle maila na listę, kto byłby chętny poprowadzić i pomóc przy organizacji nowych warsztatów
  2. fk_lx
    1. fk_lx zajmie się kwestią organizacji warsztatów z Django


People present (lines said)

  1. salmon_ (32)
  2. fk_lx (20)
  3. bfaliszek (17)
  4. Copi (8)
  5. user1234 (3)
  6. BartlomiejB (3)
  7. meetings-bot` (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.