18:02:37 <salmon_> #startmeeting 14.04.2015
18:02:37 <meetings-bot`> Meeting started Tue Apr 14 18:02:37 2015 Europe/Warsaw and is due to finish in 60 minutes.  The chair is salmon_. Information about MeetBot at http://wiki.debian.org/MeetBot.
18:02:37 <meetings-bot`> Useful Commands: #action #agreed #help #info #idea #link #topic #startvote.
18:02:37 <meetings-bot`> The meeting name has been set to '14_04_2015'
18:02:44 <salmon_> ok, to jedziemy
18:03:01 <salmon_> agenda pusta, to akcje z poprzednich spotkan i wolne wnioski
18:03:26 <salmon_> #topic akcje z poprzednich spotkań
18:03:42 <salmon_> #link https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia
18:03:51 <salmon_> hmm, czy ktoś zrobił coś z tych akcji?
18:04:05 <salmon_> pigletto: zrobił głosowanie
18:04:10 <salmon_> usuwam z listy
18:04:25 <salmon_> reszta chyba dalej wisi ?
18:04:35 <salmon_> galuszkak: fk_lx firemark
18:04:37 <salmon_> moje wisi
18:04:58 <bfaliszek> co z tym CoC i głosowaniem?
18:04:59 <Copi> ja mam sugestie
18:05:04 <Copi> do tematu fk_lx
18:05:15 <firemark> o, -m
18:05:21 <firemark> nie zauwazylem
18:05:21 <Copi> bo z firemark doszliśmy do wniosku, że ten mail na google jes spoko
18:05:46 <Copi> jak stawiamy mailmana drugi miesiąc to zróbmy może wewnętrzną listę na googlach na stałe
18:06:15 <Copi> spełnia swoją rolę, po co komplikować
18:06:16 <fk_lx> ale nic na razie nie stawiamy, sprawa zatrzymała się na salmonie
18:06:19 <salmon_> ja też bym był za tym. OVH nie pozwala na rzeczy jakie chcemy dla mailmana i nie wiem jak to ugryźć
18:06:30 <firemark> fk_lx: nie moglem wczesniej pisac, zrobcie zdjecia na strone
18:06:32 <fk_lx> salmon_: to zróbmy to lokalnie na serwerze
18:06:42 <fk_lx> firemark: yarl zrobił zdjęcia
18:06:51 <firemark> fk_lx: to on zyje? :D super
18:06:58 <salmon_> fk_lx: ale wtedy cała pocztę przeniesiemy na tego VPSa za $7? Troche sie boje
18:07:13 <fk_lx> salmon_: ale nie całą pocztę
18:07:15 <BartlomiejB> cześć.
18:07:16 <fk_lx> tylko mailing listy
18:07:21 <BartlomiejB> czemu było +m?
18:07:34 <firemark> by trolle nie mogly pisac
18:07:35 <Copi> BartlomiejB: co to ma za znaczenie teraz? nie przeszkadzaj takimi pytaniami ;x
18:07:43 <salmon_> fk_lx: ok, pogadamy o tym pozniej
18:08:01 <salmon_> czyli reszta z akcji wisi. Ktoś chce coś dodać?
18:08:08 <fk_lx> salmon_: spoko
18:08:20 <firemark> salmon_: ja dodalem temat o Hall  of fame
18:08:23 <BartlomiejB> tak, dodałem tłumaczenie na ang. strony o lokalizacji.
18:08:26 <firemark> i tyle zrobilem
18:08:30 <firemark> BartlomiejB: super
18:08:47 <BartlomiejB> http://hs-silesia.pl/en/place/
18:08:49 <salmon_> BartlomiejB: hmm, nie widze tej akcji na liście
18:08:54 <Copi> salmon_: bfaliszek coś pytał o CoC a ja się dołączam do pytania
18:09:01 <bfaliszek> firemark jak rozumiem na tej stronie wiki mają być info o tym co kto zrobił czy jak?
18:09:07 * Copi Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC. (galuszkak, 20:32:54)
18:09:15 <BartlomiejB> salmon_: bo to wyleciało kiedyś, ale nie tłumaczenie nie było skończone.
18:09:21 <firemark> bfaliszek: Kto co zrobil w danym miesiacu
18:09:22 <BartlomiejB> s/nie//
18:09:27 <firemark> (o ile chce)
18:09:28 <Copi> "kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione" <- kiedy uznacie? ;>
18:09:30 <salmon_> BartlomiejB: aha, ok
18:09:33 <fk_lx> słuchajcie bo jest kilka tematów na raz
18:09:36 <fk_lx> i powstał chaos
18:09:40 <fk_lx> jest moderator na sali?
18:09:52 <salmon_> nie wiem, nie ma mnie w lokalu :(
18:09:54 <palid> fk_lx: ja proponuje najpierw poruszyc temat Copi
18:10:01 <salmon_> spokojnie
18:10:02 <palid> zamknijcie to i idzcie pozniej z tym co firemark chce
18:10:11 <palid> bo bajzel sie robi faktycznie :D
18:10:23 <salmon_> reszta akcji jest nie ruszona. Tyle
18:10:30 <Copi> dyskusja była
18:10:33 <Copi> o CoC
18:10:40 <palid> Copi: prosze daj linka do logow
18:10:48 <palid> tzn do meetinbota
18:10:50 <Copi> palid: https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia tu masz
18:11:23 <salmon_> no :)
18:11:38 <salmon_> #topic wolne wnioski
18:11:52 <salmon_> palid: prosze, miales wniosek
18:12:05 <palid> salmon_: thx.
18:12:23 <palid> Porusze dwa tematy na raz, bo w sumie sie o siebie zazebiaja.
18:12:59 <palid> 1: Bot na kanale #hackerspace-silesia - czy bedzie jakis oficjalnie-oficjalny bot kanalowy, ktory rozwijac bedzie wiecej niz jedna osoba?
18:13:14 <palid> Mamy conajmniej dwa boty, ktore mozna wykorzystac - moj chomis (ktory sie popsul) i firemarkowa grazyna
18:13:35 <salmon_> A teraz dyskusja
18:13:37 <palid> Co za problem zrobic forka i rozwijac go jako oficjalnego bota ircowego?
18:13:41 <firemark> palid: bot to ficzer
18:13:53 <fk_lx> to może temat na pierwszy hakaton od Kamila?
18:13:56 <firemark> moze byc, nie musi
18:14:14 <fk_lx> ustalmy co chcemy, żeby bot robił i mamy pierwszy projekt HSu
18:14:23 <fk_lx> do zrobienia na hakatonie
18:14:36 <palid> fk_lx: IMHO to jest projekt dla jednej osoby. Jak zrobi sie core bota, to wtedy wiecej ludzi moze dodawac funkcjonalnosci.
18:14:43 <palid> Gorzej jesli 10osob na raz bedzie probowalo dlubac core.
18:14:58 <firemark> alb pisac swoj wlasny tak jak ja :P
18:15:00 <fk_lx> palid: zazwyczaj zaczyna się od wymagań, a potem cokolwiek koduje
18:15:19 <palid> fk_lx: ja mowie juz o fazie programowania.
18:15:21 <fk_lx> na razie nawet nie dyskutowaliśmy jakie ficzer mógłby mieć bot
18:15:27 <salmon_> Jak dla mnie supynot ma wszystko co jest potrzebne. meetings-bot chodzi jako plugin do niego
18:15:34 <salmon_> *supybot
18:15:44 <palid> salmon_: ja bym osobiscie proponowal hubota
18:15:45 <firemark> jak dla mnie to jest strasznie zbedna rzecz boty
18:15:52 <firemark> fajnie jak maja jakies komendy i tyle
18:15:53 <palid> https://hubot.github.com/
18:15:59 <salmon_> palid: dla mnie wszystko jedno, nie bede sie zajmowal tematem :)
18:16:00 <Copi> palid: bo tu trzeba wszystko przedyskutować ;)
18:16:04 <Copi> i zatwierdzić
18:16:08 <palid> Copi: :|
18:16:10 <Copi> czy bot może mieć skracanie url czy nie
18:16:15 <Copi> i jak się to ma nazywać
18:16:17 <salmon_> Copi: nie trzeba, palid sam rzucil tematem
18:16:25 <BartlomiejB> może, ale może nie nigr ;)
18:16:29 <Copi> po miesiącu dyskusji można zacząć robić jeden ficzer
18:16:37 <fk_lx> Copi: przesadzasz
18:16:37 <Copi> salmon_: ale widzę już podejście fk_lx
18:16:45 <Copi> pewnie, że tak
18:16:47 <firemark> ktos moze zrobic research jaki 'core' najlepszy
18:16:49 <palid> salmon_: tylko pytanie wlasnie, czy robimy cos swojego calkowicie, czy rozwijamy czyjegos bota jako fork, czy bierzemy gotowca i co najwyzej jakies pluginy?
18:17:10 <Copi> kto ma chęci ten robi
18:17:16 <Copi> i grazyna i chomis był dla mnie spoko
18:17:18 <salmon_> Copi: +1
18:17:29 <Copi> robimy jakieś cyrki z botami ;x
18:17:36 <palid> mi w grazynie brakowalo kilku ficzerow, ktore w chomiku byly
18:17:38 <Copi> dyskusja nad ficzerami
18:17:42 <Copi> no gdzie ja jestem ;x
18:17:44 <palid> ale chomik zdech i nie wstanie chwile :f
18:17:55 <firemark> palid: to mozemy razem grazyne pisac jak chcesz
18:17:56 <palid> jak to chomik umarl sobie po poltorej roku
18:17:59 <salmon_> jak ktoś chce robic bota, to niech sie te osoby dogadaja, zeby sie nie duplikowaly i tyle
18:18:02 <firemark> ale to juz osobny temat :P
18:18:10 <firemark> ja bym to w hs-a nie mieszal
18:18:14 <Copi> salmon_: no a potem się go zintegruje z lokalem
18:18:17 <Copi> nie widzę problemu
18:18:20 <palid> firemark: mi chodzi o jakiegos oficjalnego bota.
18:18:25 <palid> wlasnie w celu tym o ktorym mowi Copi
18:18:28 <salmon_> ja tez nie
18:18:33 <Copi> i nie widzę potrzeby dyskusji o ficzerach itd
18:18:34 <palid> tak jak na #hackerspace-krk jest kdbot
18:18:41 <salmon_> dobra, ktoś ma jeszcze jakies wnioski?
18:18:53 <palid> salmon_: jeszcze drugi temat bede mial.
18:19:00 <salmon_> dajesz
18:19:02 <palid> bo nie wiem czy sie to w koncu wyklarowalo.
18:19:07 <firemark> palid: pomyslimy nad tym razem na prv ;p
18:19:14 <palid> Czy irc jest kanalem oficjalnym, czy tez nie?
18:19:29 <palid> Duzo osob chce, zeby byl to klimat barowy, to samo proponuja nam inne HSy
18:19:44 <palid> za to wciaz slysze informacje, ze kanal IRCowy jest kanalem oficjalnym
18:19:51 <salmon_> palid: co rozumiesz przez "odicjalny" ?
18:19:57 <salmon_> *oficjalny
18:19:57 <palid> problem z tym jest taki, ze informacje przepadaja, sa niedomowienia i inne problemy.
18:20:03 <fk_lx> czy nasz kanał na Facebook jest oficjalny?
18:20:21 <salmon_> jedynym kanałem komunikacji jest lista
18:20:30 <fk_lx> salmon_: kto tak powiedział?
18:20:45 <Copi> ja nie mogę
18:20:45 <palid> salmon_: to, ze mozna by wyciagnac jakies mocne konsekwencje z tego ze ktos sobie pobluzgal na ircu.
18:20:49 <salmon_> fk_lx: różni ludzie w róznych dyskusjach
18:20:57 <palid> Na liscie mailingowej: owszem. Tu ma dostep duzo ludzi z zewnatrz ktorzy to obserwuja
18:20:59 <fk_lx> salmon_: tyle ile ludzi tyle zdań
18:21:12 <salmon_> fk_lx: z takim podejsciem to żaden nie jest
18:21:13 <fk_lx> palid: na kanał też ma dostęp dużo ludzi z zewnątrz
18:21:15 <palid> Ale irc? Prosze was, tam raczej wchodza ludzie ktorzy chca sie zapytac ASAP czegos, albo chca po prostu pogadac In real time
18:21:20 <fk_lx> co chwilę jacyś przychodzą
18:21:33 <palid> fk_lx: OK, ale prosze porownaj statystyki IRCa ze statystykami listy mailingowej.
18:21:52 <palid> Zapewne masz dostep do obu tych rzeczy i zobaczysz, ze ludzie siedzacy na IRCu czesciej sie udzielaja w jakikolwiek sposob, a nie tylko idluja.
18:21:57 <palid> I zwykle nie robia tego super oficjalnie tak jak w mailach.
18:21:59 <fk_lx> palid: ale co za problem zrobić kanał hackerspace-silesia-bar
18:22:07 <Copi> pewnie
18:22:11 <Copi> bądźmy inni ;d
18:22:11 <palid> fk_lx: jest #czarnobyl, chyba nie takie bylo zalozenie.
18:22:12 <fk_lx> w klimacie barowym
18:22:14 <firemark> (juz jest ;p)
18:22:16 <BartlomiejB> CoC, jesli zostanie zaakceptowany, powinien obejmowac takze kanal IRC.
18:22:23 <fk_lx> dokładnie
18:22:30 <fk_lx> kanał jest logowany i linkowany na stronie
18:22:30 <salmon_> no to tylko opinie teraz
18:22:37 <fk_lx> no więc mamy różne opinie
18:22:41 <salmon_> dokladnie
18:22:43 <palid> CoC powinien obejmowac tylko i wylacznie eventy na ktorych nie ma wlasnego CoC oraz zachowanie w lokalu IMHO.
18:22:43 <Copi> tak jak innych hackerspejsów
18:22:48 <Copi> które nie robią problemów
18:23:02 <fk_lx> Copi: jak w San Francisco albo w Londynie?
18:23:04 <palid> jak ktos zacznie krzyczec na IRCU, to mozna go kopnac i sie posmiac. Problemow z tego raczej nie bedzie.
18:23:11 <palid> Jak ktos zacznie sie awanturowac w lokalu, to jest troche gorzej.
18:23:15 <firemark> robimy z igly widly teraz :-)
18:23:16 <BartlomiejB> palid: a jak ktos bluzga?
18:23:23 <Copi> fk_lx: a czemu bierzesz jakieś przykłady z niewiadomo kąd?
18:23:26 <palid> BartlomiejB: krzyczenie == bluzganie == awanturowanie
18:23:29 <Copi> fk_lx: polskich hsów nie ma?
18:23:44 <fk_lx> Copi: jak to niewiadomo skąd, Noisebridge jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych HSów
18:23:55 <Copi> fk_lx: ale tam jest inna kultura
18:23:55 <palid> fk_lx: I jest najbardziej dramogennym. To nie jest dobry przyklad.
18:23:58 <Copi> inne społeczeństwo
18:24:06 <palid> Proponowalbym popatrzec na hsy w naszym kraju
18:24:08 <Copi> to może zachowujmy się jak w meksyku
18:24:10 <fk_lx> Copi: a czemu wszystkie polskie HSy mają być takie same?
18:24:11 <Copi> albo w rosji
18:24:13 <palid> Jest ich troche wiecej niz tylko jeden.
18:24:19 <fk_lx> co to za uniformizacja?
18:24:31 <firemark> fk_lx: wlasnie ta uniformanizacje polecawsz
18:24:32 <palid> fk_lx: dlaczego slaski HS ma byc taki jak noisebridge?
18:24:33 <BartlomiejB> Copi: należy brać dobre przykłady, nie złe.
18:24:36 <palid> co to za uniformizacja? ;)
18:24:38 <firemark> tylko z san francisco
18:24:41 <salmon_> dobra, offtop sie robi duzy. palid możesz przenieść temat na listę
18:24:44 <Copi> BartlomiejB: a hs z pl są złymi przykładami?
18:24:49 <palid> salmon_: ze irc jako bar, tak?
18:24:49 <fk_lx> HS WAW i HS KRK to średnie przykłady, mają mniej eventów niż my
18:24:55 <firemark> lol
18:24:58 <palid> fk_lx: nie prawda.
18:24:58 <Copi> pewnie, że są dla Ciebie złe
18:24:59 <fk_lx> bo się bawią w jakąś walkę z system i bycie na offie
18:25:04 <salmon_> palid: czy to oficjalny kanal i co jest oficjalnym kanalem
18:25:09 <palid> salmon_: ok
18:25:09 <firemark> ale maja warsztat
18:25:09 <Copi> fk_lx: jak tam jesteś znany ;)
18:25:18 <salmon_> ktoś jeszcze ma wolne wnioski?
18:25:19 <palid> Copi: plz, nie idz w personalne.
18:25:23 <fk_lx> palid: +1
18:25:25 <firemark> maja podstawowe zalozenie hs ktorego my nie mamy :(
18:25:33 <palid> firemark: bo sie remontuje
18:25:34 <BartlomiejB> Copi: to zależy. jeśli bluzgają na kanałach IRC, to złe. :)
18:25:42 <salmon_> +m za 3...
18:25:43 <palid> BartlomiejB: to sie ich kopie z irca, a pozniej daje bana.
18:25:46 <Copi> nie idę, pokazuje dlaczego fk_lx nie bierze pod uwagę hs z pl
18:25:46 <salmon_> 2..
18:25:46 <bfaliszek> salmon_ co dalej z CoC?
18:25:46 <palid> juz pisze maila
18:25:56 <Copi> salmon_: daj bfaliszek głos
18:26:00 <Copi> był drugi
18:26:12 <salmon_> bfaliszek: czemu mnie pytasz? :)
18:26:12 <palid> salmon_: prosze daj firemark pozniej odnosnie hall of fame
18:26:26 * bfaliszek Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC. (galuszkak, 20:32:54)
18:26:34 <bfaliszek> co z tym robimy?
18:26:56 <Copi> głosujcie między sobą nad zamknięciem dyskusji ;d
18:27:08 <salmon_> temat lezy od 5 dni
18:27:29 <Copi> i zróbcie głosowanie, które obejmuje CoC, jego brak i czy jak jest CoC to ma obejmować IRC
18:27:33 <salmon_> bfaliszek: chyba trzeba w zarzadzie ustalic terminy i skończyć temat
18:27:35 <bfaliszek> to może go już zamkniemy i zrobimy to głosowanie?
18:28:03 <salmon_> bfaliszek: ano
18:28:04 <fk_lx> Copi: na razie ma być głosowanie za i przeciw CoC, potem można kombinować jakieś ekstrasy
18:28:16 <Copi> fk_lx: tak i sprawa się będzie ciągła rok
18:28:25 <bfaliszek> dobra, to ustalmy przy okazji jak długo ma trwać głosowanie
18:28:34 <salmon_> #action zarzad ustali terminy glosowania nad CoC
18:28:34 <fk_lx> krótko
18:28:37 <Copi> fk_lx: a przed głosowaniem będzie sytuacja jak z banowaniem bo uznasz, że CoC powinien być na kanale
18:28:48 <fk_lx> Copi: poraz kolejny lecisz personalnie
18:28:54 <Copi> fk_lx: podaje Ci przykłady
18:28:55 <salmon_> Copi: ostrzeżenie
18:29:04 <salmon_> Copi: uspokój się albo wyjdz
18:29:06 <Copi> chce, żeby to wszystko było unormowane
18:29:14 <palid> Copi: ok, ale nie musisz atakowac personalnie.
18:29:16 <Copi> żeby się potem jakaś magia nie działa ;)
18:29:18 <palid> Argumenty, nie wjazdy. plz.
18:29:23 <firemark> abs(kanal) :-)
18:29:50 <salmon_> dodałem akcję dla zarządu, że ustalimy termin. Koniec tematu
18:30:06 <salmon_> firemark: masz temat?
18:30:11 <firemark> hmm
18:30:20 <firemark> wspomnialem tylko ze stworzylem
18:30:25 <firemark> liste hall of fame
18:30:26 <salmon_> daj link
18:30:35 <firemark> byla na liscie dyskusyjnej
18:30:45 <firemark> jestem teraz na tablecie, to potrwa
18:30:45 <salmon_> daj tutaj, do raportu bedzie
18:30:50 <firemark> minuta.
18:31:09 <salmon_> ok mam
18:31:12 <salmon_> #link http://wiki.hs-silesia.pl/wiki/Hall_of_fame
18:31:24 <salmon_> ktoś jeszcze ma wniosek?
18:31:28 <fk_lx> pytanie co jak ktoś nie chce być na Hall of Fame?
18:31:46 <fk_lx> bo na razie Hall of Fame powstał na zasadzie faktów dokonanych
18:31:57 <fk_lx> "jest i wpisujcie się"
18:32:13 <salmon_> to sie kasuje i zaznacza ze nie chce byc dodwany. Moze od razu zaznaczyc, ze nie chce byc dodwany
18:32:20 <firemark> fk_lx: zamierzam sie pytac ludzi
18:32:35 <firemark> Copi jak rozumiem, nie chce byc
18:32:43 <fk_lx> a nie lepszy Hall of Fame po prostu co HS dokonał, jako całość, grupa?
18:32:44 <Copi> firemark: wisi mi to
18:32:57 <Copi> fk_lx: wtedy się mija z celem firemark
18:32:58 <firemark> fk_lx: tlumaczylem juz
18:33:06 <salmon_> fk_lx: mozesz taki stworzyć, kazdy ma dostep do wiki
18:33:23 <palid> ja osobiscie dalej bede kontynuowac to co napisalem na liscie
18:33:28 <palid> hall of fame to fajny pomysl, serio
18:33:31 <palid> ale nie w tym wydaniu
18:33:44 <salmon_> palid: mozesz stworzyć własne
18:33:45 <palid> zajebiste by bylo robic podsumowania co dwa tygodnie, czy co miesiac z informacja co kto dokonal
18:33:51 <fk_lx> sugeruję temat kontynuować na wewnętrznej liście
18:33:58 <palid> na liscie mailingowej to nie zniknie, a jest spoko =)
18:33:58 <fk_lx> będzie mniej derailowania
18:34:05 <salmon_> czego?
18:34:09 <palid> ba, bedzie bardziej widoczne!
18:34:19 <palid> ./thread z mojej strony
18:34:19 <bfaliszek> palid +1
18:34:26 <firemark> salmon_: stworzenie wlasnych hall of fame jest glupie
18:34:36 <salmon_> firemark: takie mocne słowo
18:34:42 <firemark> :P
18:34:49 <firemark> palid: ale ja tak chcialem zrobić :-)
18:34:55 <firemark> palid: tylko chce gdzieś to notować
18:35:06 <firemark> Wiki uważam za dobry pomysł bo dostępne ogólnie i z historią
18:35:21 <palid> firemark: ok, ale na wiki szybko sie zrobi burdel
18:35:28 <firemark> palid: to wtedy zmienię
18:35:28 <bfaliszek> przy okazji jeśli tkie coś trafi na listę raz na 2 tygodnie, to będzie to też informacja o tym co się dzieje w HS'ie
18:35:36 <palid> bfaliszek++
18:35:48 <firemark> bfaliszek: spróbujmy narazie co miesiac
18:35:54 <salmon_> ja tam co jakis czas wysylam raport z dzialalnosci HSu
18:35:59 <salmon_> no, 3 wyslalem
18:36:15 <fk_lx> wiki gdzie są spotkania to też już jakieś info
18:36:22 <fk_lx> bo widać co się dzieje, co się działo
18:36:27 <bfaliszek> firemark akurat czy to będą 2 tygodnie, czy miesiąc to bez znaczenia. Chodzi o sam sposób przeprowadzania tego. Ktoś musiałby robić takie podsumowania i wysyłać te info na listę
18:36:35 <salmon_> jeszcze jakieś wnioski?
18:36:37 <firemark> bfaliszek: i tak zamierzam robić
18:36:53 <firemark> bfaliszek: bo jak to miala byc osobna strona na ktora bede tylko ja patrzył to jest durne
18:37:23 <salmon_> nikt wiecej nie ma wnioskow?
18:37:40 <salmon_> to koniec spotkania
18:37:42 <bfaliszek> fk_lx raczej chodziło mi o takie rzeczy jak np. pomalowanie drzwi czy zrobienie jakiegoś baneru reklamowego, o którym była dzisiaj mowa na IRCu, a nie o same eventy
18:37:49 <firemark> moment.
18:37:58 <firemark> fk_lx: tylko ty miałeś wgląd do ulotki
18:38:00 <fk_lx> bfaliszek: spoko, ja tylko mówię o jednym elemencie układanki
18:38:15 <fk_lx> firemark: od ulotki jest Dominik, właśnie przemawia na spotkaniu
18:38:16 <Copi> salmon_: ja mam
18:38:18 <fk_lx> więc nie ma go na ircu
18:38:24 <firemark> możesz go przekonać by dał cały szablon?
18:38:45 <fk_lx> ok, zahaczę
18:38:46 <fk_lx> go
18:38:47 <firemark> bo jak daje tylko Tobie to uważam za nie fair, szczególnie że ja i bfaliszek chcieliśmy zobaczyć jak prace idą
18:39:56 <Copi> salmon_: albo nie mam, nie chce tego dyskusji poddawać ;D
18:39:57 <fk_lx> firemark: ja nie mam szablonu
18:40:08 <fk_lx> szablon ma tylko dominik
18:40:15 <salmon_> Copi: ok
18:40:27 <salmon_> ok, nie ma tematow. To koniec
18:40:29 <salmon_> #endmeeting