#hackerspace-silesia-meeting: Spotkanie 24.03.2015

Meeting started by galuszkak at 19:01:38 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Zadania z poprzednich spotkań (galuszkak, 19:10:05)
  2. wolne wnioski (galuszkak, 19:39:01)
    1. http://wklej.org/id/1670662/txt/ (fk_lx, 20:09:13)
    2. ACTION: fk_lx założy wewnętrzną listę członków "tymczasową" (galuszkak, 20:24:25)
    3. ACTION: Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC. (galuszkak, 20:32:54)
    4. ACTION: galuszkak napiszę na listę z prośbą o ustalenie terminu walnego (preferowana końcówka kwietnia i maj). (galuszkak, 21:14:23)
    5. ACTION: galuszkak na wiki założy stronę z cyklicznymi obowiazkami które trzeba wykonywać by o nich nie zapominać. (galuszkak, 21:14:52)


Meeting ended at 21:18:15 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. fk_lx założy wewnętrzną listę członków "tymczasową"
  2. Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC.
  3. galuszkak napiszę na listę z prośbą o ustalenie terminu walnego (preferowana końcówka kwietnia i maj).
  4. galuszkak na wiki założy stronę z cyklicznymi obowiazkami które trzeba wykonywać by o nich nie zapominać.


Action items, by person

  1. fk_lx
    1. fk_lx założy wewnętrzną listę członków "tymczasową"
    2. Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC.
  2. galuszkak
    1. Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC.
    2. galuszkak napiszę na listę z prośbą o ustalenie terminu walnego (preferowana końcówka kwietnia i maj).
    3. galuszkak na wiki założy stronę z cyklicznymi obowiazkami które trzeba wykonywać by o nich nie zapominać.
  3. torrocus_
    1. Zarząd (fk_lx, torrocus_, salmon_, galuszkak, bfaliszek) zamknie dyskusje o CoC kiedy uzna, że wszystkie stanowiska zostały wyjaśnione. Po zamknięciu będzie głosowanie członków nad CoC.


People present (lines said)

  1. Copi (211)
  2. galuszkak (169)
  3. fk_lx (127)
  4. firemark (108)
  5. BartlomiejB (48)
  6. dominikTabisz (46)
  7. palid (44)
  8. pigletto (35)
  9. torrocus_ (19)
  10. justyna (13)
  11. kozak127 (10)
  12. Borgore (4)
  13. meetings-bot` (3)
  14. bb2 (1)


Generated by MeetBot 0.1.4.