#hackerspace-silesia-meeting: 03.02.2015

Meeting started by salmon_ at 19:00:43 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. Remont (salmon_, 19:01:04)
    1. w czwartek dam listę co potrzeba na sobotę (Copi, 19:15:06)
    2. spotykamy się w sobotę około 11 (Copi, 19:16:03)

  2. Drzwi z wejściem na karty RFID stworzenie projektu i rozwiązania (salmon_, 19:16:14)
    1. ACTION: stworzymy repo inteligentnego lokalu, oraz rozpoczniemy design pomysłu na funkcjonalności. Potrzeba opracować też projekt drzwi na RFID (galuszkak, 19:34:32)
    2. temat zostanie poruszony na malinowym dzemiku (salmon_, 19:35:32)

  3. Podsumowanie akcji z poprzednich spotkań https://pad.nowoczesnapolska.org.pl/p/Akcje_ze_spotkan_Hackerspace_Silesia (salmon_, 19:36:05)
    1. ACTION: galuszkak skontaktuje się ponownie z Alkiem i zapyta o status tasków. (galuszkak, 19:46:59)
    2. deadline dla torrocus na informacje o tym gdzie można wpłacać + przypominanie o składkach do wtorku. (galuszkak, 19:54:25)
    3. http://jysk.pl/salon-jadalnia/krzesla/krzesla-skladane/krzeslo-skladane-vig-czarne (fk_lx, 20:14:01)
    4. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00217797/ (fk_lx, 20:14:47)
    5. bfaliszek poprowadzi fundusz remontowy i meblowy (Copi, 20:21:31)

  4. wolne wnioski (salmon_, 20:24:44)
    1. ACTION: filip przeniesie na listę topic CoC (fk_lx, 20:24:53)
    2. http://finanse.hs-silesia.pl/ -> styczeń zakończyliśmy na -963,75, nie jest źle ;) (galuszkak, 20:28:47)
    3. meetjs jest 11 lutego w Inwersji od 18.00 tematy: Wojtek Gawroński - "Wprowadzenie do ClojureScript oraz Om" (galuszkak, 20:32:47)
    4. oraz temat drugi meetjs Jakub Elżbieciak - "Amazon Lambda - JavaScript w chmurze na milisekundy" (galuszkak, 20:33:00)
    5. https://lists.hackerspace.pl/pipermail/silesia/2015-February/000539.html (salmon_, 20:34:26)


Meeting ended at 20:38:33 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. stworzymy repo inteligentnego lokalu, oraz rozpoczniemy design pomysłu na funkcjonalności. Potrzeba opracować też projekt drzwi na RFID
  2. galuszkak skontaktuje się ponownie z Alkiem i zapyta o status tasków.
  3. filip przeniesie na listę topic CoC


Action items, by person

  1. galuszkak
    1. galuszkak skontaktuje się ponownie z Alkiem i zapyta o status tasków.
  2. UNASSIGNED
    1. stworzymy repo inteligentnego lokalu, oraz rozpoczniemy design pomysłu na funkcjonalności. Potrzeba opracować też projekt drzwi na RFID
    2. filip przeniesie na listę topic CoC


People present (lines said)

  1. Copi (156)
  2. fk_lx (135)
  3. salmon_ (110)
  4. galuszkak (89)
  5. firemark (40)
  6. bfaliszek (33)
  7. pigletto (18)
  8. BartlomiejB (13)
  9. Ace_r (4)
  10. meetings-bot (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.