#hackerspace-silesia-meeting: 06.01.2015

Meeting started by salmon_ at 20:00:40 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. zmiana sposobu podejmowania decyzji w stowarzyszeniu (salmon_, 20:00:55)
    1. ACTION: Copi zrobi listę propozycji alternatywnych form komunikacji zamiast listy i poprowadzi dyskusję na liście (galuszkak, 20:17:58)

  2. zniżka dla członków w Nettigo/Botland (salmon_, 20:19:22)
    1. ACTION: bfaliszek napisze do Botland (salmon_, 20:29:48)

  3. Status stowarzyszenia (salmon_, 20:30:39)
    1. ACTION: galuszkak salmon_ jutro idziemy do US i do UM jeżeli to jednak okaże się konieczne z prośbą o przedlużenie terminu (galuszkak, 20:37:32)

  4. internet w lokalu (salmon_, 20:38:40)
    1. wybieramy opcje UPS za 69 zł 120 Mb/s download i 10 Mb/s upload (salmon_, 20:45:47)

  5. strona www (salmon_, 20:46:43)
    1. http://firemark.pl:9080/new-site/ (firemark, 20:48:03)

  6. podsumowanie akcji z poprzedniego spotkania (salmon_, 21:11:39)
    1. VPS dla HSu będzie w http://vultr.com (salmon_, 21:29:28)
    2. ACTION: salmon_ napisać na listę i dokończyć temat poczty (salmon_, 21:33:02)

  7. wolne wnioski (salmon_, 21:34:25)
    1. spotkanie w czwartek w bibliotece (fk_lx, 21:37:16)
    2. https://www.vultr.com/pricing/ - a ktory konkretnie wariant bierzemy? (BartlomiejB, 21:39:07)
    3. ACTION: salmon_ napisze do vultr czy mają zniżki dla HSów (salmon_, 21:41:39)
    4. http://olx.pl/oferta/zgrabna-kanapa-wersalka-stan-bdb-szer-2-m-CID628-ID8nCQp.html#a2b7701d72 (pigletto, 21:47:05)
    5. galuszkak wysłanie informacje na listę o spotkanie o 14 w HSie. (galuszkak, 21:51:36)
    6. ACTION: : pigletto napisze na liste czy ktos moze przetransportowac sofe do HSu (salmon_, 21:54:26)
    7. ACTION: salmon_ napisze do castoramy (salmon_, 21:58:07)
    8. Pamiętajmy o składkach za styczeń, tak żeby salmon_ mógł chociaż bieżące faktury płacić z składek :) (galuszkak, 21:59:35)
    9. fk_lx bedzie zbierał składki w czwartek i w niedzielę (salmon_, 22:02:47)
    10. http://www.agatameble.pl/ (BartlomiejB, 22:05:26)


Meeting ended at 22:06:45 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. Copi zrobi listę propozycji alternatywnych form komunikacji zamiast listy i poprowadzi dyskusję na liście
  2. bfaliszek napisze do Botland
  3. galuszkak salmon_ jutro idziemy do US i do UM jeżeli to jednak okaże się konieczne z prośbą o przedlużenie terminu
  4. salmon_ napisać na listę i dokończyć temat poczty
  5. salmon_ napisze do vultr czy mają zniżki dla HSów
  6. : pigletto napisze na liste czy ktos moze przetransportowac sofe do HSu
  7. salmon_ napisze do castoramy


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. bfaliszek napisze do Botland
  2. galuszkak
    1. galuszkak salmon_ jutro idziemy do US i do UM jeżeli to jednak okaże się konieczne z prośbą o przedlużenie terminu
  3. pigletto
    1. : pigletto napisze na liste czy ktos moze przetransportowac sofe do HSu
  4. salmon_
    1. galuszkak salmon_ jutro idziemy do US i do UM jeżeli to jednak okaże się konieczne z prośbą o przedlużenie terminu
    2. salmon_ napisać na listę i dokończyć temat poczty
    3. salmon_ napisze do vultr czy mają zniżki dla HSów
    4. salmon_ napisze do castoramy


People present (lines said)

  1. fk_lx (189)
  2. salmon_ (174)
  3. galuszkak (136)
  4. firemark (77)
  5. Copi__ (75)
  6. BartlomiejB (51)
  7. pigletto (45)
  8. bfaliszek (25)
  9. meetings-bot` (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.