#hackerspace-silesia-meeting: 23.XII.2014

Meeting started by salmon_ at 20:01:51 Europe/Warsaw (full logs).

Meeting summary

  1. podusmowanie akcji z ostatniego spotkania (salmon_, 20:02:09)
    1. ACTION: Copi napisze do Nettigo (salmon_, 20:12:33)
    2. ACTION: salmon_ zapyta ile kosztuje dorobienia klucza (salmon_, 20:14:18)
    3. na VPSie ma stać: maillista, strona, boty IRCowe, wiki (salmon_, 20:18:13)

  2. informacje o spotkaniach i kalendarz imprez (salmon_, 20:19:05)
    1. obowiązek wrzucania eventu na stronę jako rezerwacja terminu (fk_lx, 20:31:33)
    2. bfaliszek podaje na socjale wtedy (fk_lx, 20:32:01)
    3. ping do bfaliszek(fb/mail/twitter) o dacie spotkania (bfaliszek, 20:32:18)
    4. ACTION: bfaliszek udostępni na liście i socjalach kalendarz spotkań (salmon_, 20:34:26)

  3. podsumowanie działań ze stowarzyszeniem (salmon_, 20:35:26)
    1. z fk_lx podpisalismy umowe z MOSTEem http://www.mostkatowice.pl/ na udostepnienie adresu (salmon_, 20:36:12)
    2. z z galuszkak zanieśliśmy nowe dokumenty do KRSu zeby zmienili adres (salmon_, 20:36:40)
    3. nasz nowy adres korespondencyjny to: Stowarzyszenie Hackerspace Silesia, ul. Młyńska 5, Katowice (salmon_, 20:38:35)

  4. podusmowanie spraw z lokalem (salmon_, 20:39:42)
    1. odebralismy pozwolenie na wymiane wodomierza, wymienimy go w sobotę/poniedziałek. Później zglosimy wymiane i założą nam plombe. (salmon_, 20:40:41)
    2. podpisaliśmy umowę na prąd, do 3 dnich roboczy zamontują nam licznik. Najprawdopodobniej poniedziałek/wtorek (salmon_, 20:41:29)
    3. została do podpisania umowa na internet, ale jeszcze nikt się tym nie zajmował (salmon_, 20:42:00)

  5. wolne wnioski (salmon_, 20:43:13)
  6. serwer (salmon_, 20:43:47)
    1. BartlomiejB może postawić Mediawiki (salmon_, 20:45:55)
    2. salmon_ zajmie się botem spotkaniowym (salmon_, 20:47:14)
    3. fk_lx zajmie się maillistą (salmon_, 20:47:24)
    4. BartlomiejB wstępnie zgłasza się na głównego admina (salmon_, 20:48:26)

  7. strona HSu (salmon_, 20:49:08)
    1. dokumenty/uchwały itp. rzeczy związane z stowarzyszeniem będziemy publikować na Wiki (salmon_, 20:53:56)
    2. firemark przyjął pozycję lidera gruby webowej (salmon_, 20:54:36)
    3. https://pl.wikimedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna (salmon_, 20:58:39)
    4. firemark rozpozna temat stron innych HSow (salmon_, 21:01:16)


Meeting ended at 21:03:02 Europe/Warsaw (full logs).

Action items

  1. Copi napisze do Botlandu
  2. salmon_ zapyta ile kosztuje dorobienia klucza
  3. bfaliszek udostępni na liście i socjalach kalendarz spotkań


Action items, by person

  1. bfaliszek
    1. bfaliszek udostępni na liście i socjalach kalendarz spotkań
  2. salmon_
    1. salmon_ zapyta ile kosztuje dorobienia klucza


People present (lines said)

  1. salmon_ (134)
  2. fk_lx (65)
  3. bfaliszek (29)
  4. BartlomiejB (19)
  5. pigletto (13)
  6. firemark (9)
  7. meetings-bot` (3)


Generated by MeetBot 0.1.4.